@Mescuda: Szpaku to już wgl dramat. Jak sobie czasem odpalę jego nuty za czasów Alcomindz to się zastanawiam, dlaczego to poszło w takim z------m kierunku. Każda piosenka to blooki q--a kwi byłem smutny jestem wesoły kwii mam braciaków q--a kwii
  • Odpowiedz
@Mescuda: Keke fajnie se wlecial. "Mam nadzieje ze da to wam troche radosci" leci se przyjemny bicik potem
tego goscia od wez nie pytaj oznaczyl i pozywywne "kto może to niech wplaca kto nie moze to tez fajnie" i wszystko
  • Odpowiedz
@irastaman: nie uważam jego H16 za najlepszej zwroty, ale bez wątpienia wygrał tamtą edycję. Zobaczymy czy chociaż się zbliży do tamtego wyniku w tej :) Choć sajko fani coby nie nagrał będą pierdlić, że znowu pozamiatał xD
  • Odpowiedz
Czy ktoś już nominował do #hot16challenge pana Marcina Franca?
Byłoby epicko moim zdaniem :)

Grosza daj lekarzowi
Sakiewką potrząśnij
Sakiewką potrząśnij
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzimy na taki etap #hot16challenge2 że już się nie czeka na hot16 tylko selekcjonuje tych których warto odpalić i tych na których nie warto tracić czasu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Chehu cóż xkom wpłacił więcej niż sporą część tych wszystkich raperów, a o wpłaty tu chodzi a nie podziały
  • Odpowiedz