Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 753
- 213
@Mescuda: Szpaku to już wgl dramat. Jak sobie czasem odpalę jego nuty za czasów Alcomindz to się zastanawiam, dlaczego to poszło w takim z------m kierunku. Każda piosenka to blooki q--a kwi byłem smutny jestem wesoły kwii mam braciaków q--a kwii
- 184
@Mescuda: Keke fajnie se wlecial. "Mam nadzieje ze da to wam troche radosci" leci se przyjemny bicik potem
tego goscia od wez nie pytaj oznaczyl i pozywywne "kto może to niech wplaca kto nie moze to tez fajnie" i wszystko
tego goscia od wez nie pytaj oznaczyl i pozywywne "kto może to niech wplaca kto nie moze to tez fajnie" i wszystko
Stonoga dwie nominacje, Xayoo ma nawet nominacje, Paris Platynow dwie nominacje, jakieś noname nominacje, a Oskara z Pro8l3mu dalej nie ma.
#hot16challenge2
#hot16challenge2
@dam98: kuque2115
@takiseroza sarius oskara nominowal
- 8
kuuurwa mam nadzieje że kiełas nagra szesnastke a gogu przynajmniej na gitarce zagra
#hot16challenge2
#hot16challenge2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@Snegzam: w 72h to oni 16 utworów z teledyskiem by nagrali
Nie myslałem, że to napisze, ale Blacha najlepiej z całego składu.
#hot16challenge2
#hot16challenge2
- 2
@Leevvir: to tez dobre

Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via iOS
- 0

konto usunięte via iOS
- 0

@JAI2L9LAD: ja p------e przecież to jest 1:1 styl bedoesa xD
- 0
@freshpiotrek: bo to z tej samej stajni chyba
konto usunięte via iOS
- 2
#hot16challenge2
FLEXXY 2115
Chyba już definitywnie Bedoes i jego koledzy bardzo słabo a to co tutaj jest to dramat XD
FLEXXY 2115
Chyba już definitywnie Bedoes i jego koledzy bardzo słabo a to co tutaj jest to dramat XD

konto usunięte via iOS
- 1

- 0
@takiseroza: Wyłapałem tylko bezczela :P
Zetha z VLB
- 3
Czy ktoś już nominował do #hot16challenge pana Marcina Franca?
Byłoby epicko moim zdaniem :)
Grosza daj lekarzowi
Sakiewką potrząśnij
Sakiewką potrząśnij
Byłoby epicko moim zdaniem :)
Grosza daj lekarzowi
Sakiewką potrząśnij
Sakiewką potrząśnij
- 1
#hot16challenge2 od PlanBe

- 5

konto usunięte via iOS
- 80

- 24
@JAI2L9LAD: 1 z miliona przykładów jak daleko polski rap jest za resztą xD
stwierdzam, że zajebiste, pomimo że nic nie rozumiem xD teledysk tez sztosik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via iOS
- 0

- 96
Wchodzimy na taki etap #hot16challenge2 że już się nie czeka na hot16 tylko selekcjonuje tych których warto odpalić i tych na których nie warto tracić czasu.
- 3
Polsport - Michał Pol
5 minut temu
Przyjmuję nominację i już piszę tekst! Ale wysoko zawiesiliście poprzeczkę Waszym
Patomejwen z Saskiej Kempy dołącza do akcji.
#hot16challenge2 #kanalsportowy
5 minut temu
Przyjmuję nominację i już piszę tekst! Ale wysoko zawiesiliście poprzeczkę Waszym
Patomejwen z Saskiej Kempy dołącza do akcji.
#hot16challenge2 #kanalsportowy
konto usunięte via iOS
- 1
@AveNergal: @BardzoNarozrabialem: moja i @Farezowsky playlista, zaaktualizowana na bieżąco i po kolei https://www.youtube.com/playlist?list=PL5T2bKQEuT6B9QtbQMILHNEks-vRO1Pv3
konto usunięte via iOS
- 1
A stronka wyżej jest @adux3 i tez na bieżąco linki oraz wyszczególnione nominacje a co najważniejsze - wszystko chronologicznie
- 56
Dostałem nominację #wykop16challenge od @Ringkobing Postanowiłem podejść do sprawy nieco inaczej, tutaj moja propozycja oraz trochę kolab @homo_depressus dzięki byczku ajajaj
Z góry przepraszam
Link do zbiórki:
Z góry przepraszam
Link do zbiórki:

@WujaAndzej: idę robić dalej (sos) w kuchni gotowanie
@WujaAndzej: piękna współpraca, nagramy coś wierzę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@konradowski1995: Filipek go nominował :)
@konradowski1995: wczoraj Kubańczyk w południe wrzucił stories na IG że nagrywa 16 bo został nominowany a dopiero kilka godzin później nominował go filipek. Żenująca ustawka.

























#hot16challenge2