Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
chciałem zamówić sobie litra 12 50/50 ale przesyłka 50 usd mnie rozwaliła. Czy da sie zamówić gdzieś taniej? na lepetit są butelki po 200ml nie widzę litrowych ale za to przesyłka tańsza. Mają gdzieś sklepy na amazonie czy cuś?
#hiliq #lepetitvapoteur #epapierosy #vape #liquidy #diyeliquid
#hiliq #lepetitvapoteur #epapierosy #vape #liquidy #diyeliquid
źródło: obraz
Pobierz@programista_wykopek: Kup samą bazę u nich 250ml 200mg, Glikol i gliceryna na allegro za 40zł po 5l i zrób to sam. Z tego chyba około wychodzi z 9 litrów bazy (ale szóstki) i to za 66$+plus te gliceryny i glikole.
źródło: obraz
Pobierz- 1
@stivenus: @Foxlifejenkins tutaj w miare tanio, warto brać? https://cheapvape.eu/en/vape-bases/22-45-vape-base-vg50pg50-1000ml.html#product-comments-list-header czy dalej jednak lepiej czystą nikotyne 200 / 250ml?
- 0
Gdzie kupujecie gotowe liquidy? Zamówiłem na próbę z #hiliq i jestem bardzo zadowolony, więc chciałem zrobić większe zamówienie, ale chcą nagle prawie ~ 100 USD za przesyłkę za 2l liquidu, co uważam za sporą przesadę.... #vape #epapierosy #epapieros #vaping
@programista_wykopek: "transport 100ml/200mg to dalej 20$" ...jprdl, albo plac 50$ albo zmieszaj sam za 20$
- 0
#hiliq Hej, jestem nowy z zakupami tego typu produktów spoza kraju. Nie rozumiem tej informacji gdzie zalecają wybór 100% PG. To ma jakis wpływ na kontrole paczki? Szybkość wysyłki? Cena się nie zmienia jak wybiorę np. 50/50.
źródło: obraz_2025-09-08_141507846
Pobierz@enderosc: Chyba w teorii nikotyna się wolniej degraduje. Na sam zakup to nie wpływu.
- 2
@Logix127152 @Wichu91 Paczka przyszła w piątek (26.09). Kurier z DHL wręczył do ręki, potwierdzeń nie chciał. Ładnie zabezpieczona. Nie wyglądała na otwierana w miedzy czasie.
- 0
#hiliq Wie ktoś albo ma doswiadczenie która opcja wysyłkowa jest lepsza z hiliq?
Z gury dziena
Z gury dziena
źródło: 1000003917
Pobierz- 0
#hiliq #epapierosy #liquidy macie jakieś doświadczenia z Hiliq od wprowadzenia podwyższonej akcyzy? ktoś zamawiał coś ostatnio?
@CabalEnjoyer: 22.07 napisałeś że przysło 2
1.08... jesteś podróżnikiem w czasie?
1.08... jesteś podróżnikiem w czasie?
@crazy_kefir: missclicknąłem 8 zamiast 7 ¯\(ツ)/¯
Sama paczka szła 8 dni tylko chwile im zajeło wysłanie
Sama paczka szła 8 dni tylko chwile im zajeło wysłanie
Order Date: June 9, 2025
Delivered - Time of delivery:2025-07-01
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lil-tobee: nie wiem, zobacz w mailu.
Witam. Z tego co tu wyczytałem nikotynę opłaca się brać z hiliq ale czy sól mają tak samo na poziomie jak zasade? Czy jest jakieś lepsze źródełko do soli?
I jeszcze takie poboczne pytanie skąd brać aromaty w rozsądnych cenach.
#epapierosy #liquidy #hiliq
I jeszcze takie poboczne pytanie skąd brać aromaty w rozsądnych cenach.
#epapierosy #liquidy #hiliq
@maciej87777 i skąd zamawiałeś? Masz coś do polecenia?
- 1
@DareKwiecien: Zamawiałem końcowo z e-chmurki i od vape pro fame. E-chmrki nie polecam słabo jakościowo a co do vpf to jest ok ale nie powala. Następnym razem raczej HiLiQ wleci
.
.
Witam,
Od tygodnia zamówienie ma status "Inspection between China and Hong Kong" czy to normalne, że tak długo trwa inspekcja?
#epapierosy #hiliq
Od tygodnia zamówienie ma status "Inspection between China and Hong Kong" czy to normalne, że tak długo trwa inspekcja?
#epapierosy #hiliq
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Kontynuując temat: zamówiłem ten płyn HYT SALT E-LIQUID myśląc, że to sole nikotynowe.
Support odmówił udzielenia informacji jaka substancja czynna jest w liquidzie xd
W międzyczasie przyszła paczka, wypróbowałem liquid i od razu trafił do kosza. Daje uczucie drętwienia/mrowienia na języku.
Skoro nawet Chińczycy nie chcą powiedzieć, czego tam leją, to ja nie będę eksperymentować.
Support odmówił udzielenia informacji jaka substancja czynna jest w liquidzie xd
W międzyczasie przyszła paczka, wypróbowałem liquid i od razu trafił do kosza. Daje uczucie drętwienia/mrowienia na języku.
Skoro nawet Chińczycy nie chcą powiedzieć, czego tam leją, to ja nie będę eksperymentować.
- 1
Ja przerzuciłem się na dashvapes. ceny są porównywalne, aromaty od najlepszych marek, wysyłka DHL z europy za 14 euro.
Z tym kodem 10$ zniżki: https://www.dashvapes.com/ref/XR7O2A
Z tym kodem 10$ zniżki: https://www.dashvapes.com/ref/XR7O2A
Ogłoszenie o przerwie świątecznej HiLIQ
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszym harmonogramem pracy podczas nadchodzącego Święta Pracy:
Ostatni dzień wysyłki: Nasz ostatni dzień wysyłki przed świętami to niedziela, 27 kwietnia 2025 roku.
Okres świąteczny: Nasza działalność będzie tymczasowo zawieszona z okazji Święta Pracy od czwartku, 1 maja 2025 roku, do poniedziałku, 5 maja 2025 roku.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszym harmonogramem pracy podczas nadchodzącego Święta Pracy:
Ostatni dzień wysyłki: Nasz ostatni dzień wysyłki przed świętami to niedziela, 27 kwietnia 2025 roku.
Okres świąteczny: Nasza działalność będzie tymczasowo zawieszona z okazji Święta Pracy od czwartku, 1 maja 2025 roku, do poniedziałku, 5 maja 2025 roku.
@hiliqsupport: Czy są planowane darmowe wysyłki? 😁
- 0
Czy są planowane darmowe wysyłki?
@Adamik97: Witam, aktualnie nie ma promocji na darmową wysyłkę. Ponieważ koszt wysyłki jest kalkulowany przez "Freight forwarder", nie możemy oferować tego typu promocji tak często, jak byśmy chcieli 😞
#hiliq robi ktoś zamówienie albo chce się dołączyć?
Hej, rozważam zakup soli od hillq i zastanawiam się czy ktoś miał problem z dostawą? Domyślam się że przy dostawie lecą wały na aromaterapie, aromatyzatory itp. ale ciekaw jestem czy ktoś lub jak duży procent osób nie dostał swojej paczki. Ciekaw jestem też co się dzieje z dostawą w wypadku nie przejścia przez odprawę jeśli ktoś się z tym spotkał (mówię o dostawie gdzie hillq zajmuje się odprawą podatkiem itp.)
#hiliq
#hiliq
- 1
Zamówiłem:
SKU: BASE-100ML
Strength of Nicotine 1)100mg/ml Size 100ML
QTY: 1
a dostałem to co na zdjęciu. To jest to czy pomylili zamówienie?
@hiliqsupport
#hiliq
SKU: BASE-100ML
Strength of Nicotine 1)100mg/ml Size 100ML
QTY: 1
a dostałem to co na zdjęciu. To jest to czy pomylili zamówienie?
@hiliqsupport
#hiliq
źródło: IMG_6720
Pobierz@kabzior: To jest to.
- 1
@Foxlifejenkins: równo dwa tygodnie temu zamówiłem, dzisiaj przyszło, nic nie dopłacałem, nic nie wypełniałem, od zamówienia do obioru kompletnie bezobsługowe
Wznowiliśmy produkcję bazy nikotynowej 1L!
Po niedoborze surowców, wszystkie rozmiary są już dostępne. Prosimy pamiętać, że opłaty za wysyłkę są obliczane na podstawie wagi produktu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy <3 #hiliq #epapierosy
Po niedoborze surowców, wszystkie rozmiary są już dostępne. Prosimy pamiętać, że opłaty za wysyłkę są obliczane na podstawie wagi produktu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy <3 #hiliq #epapierosy
źródło: QQ图片20240718145417
Pobierz#hiliq Jak to jest teraz z kupowaniem bazy, trzeba jak kiedyś do Alice pisać o kwity do odprawy, czy teraz to inaczej wygląda? Ponieważ coś mi się takiego obiło o uszy, że już sami to robią.
- 0
@ToCoIdziemy: To jest do Polski? Ja mam 20$
źródło: Zrzut ekranu 2025-02-20 153031
Pobierz@Foxlifejenkins: tak. własnie chcialem złożyć zamówienie a taka cene mi pokazało.
edit : odświeżyłem stronę : i teraz 89$ ....
edit : odświeżyłem stronę : i teraz 89$ ....
- 5
#epapierosy #vape
Mirki, może ktoś podzieli się że mną doświadczeniami. Na początek ja podzielę się z wami. Wraz z informacjami o podwyżkach w nowym roku zdecydowałem się na robienie własnego liquidu od podstaw, a więc aromat, glikol, gliceryna, nikotyna.
Nikotyna z #hiliq, akurat była darmowa przesyłka. Do tego wziąłem slodzik i aromaty od nich: heisenberg, podwójne jabłko, sernik. Heisenberga polecam w opor, porównam je do
Mirki, może ktoś podzieli się że mną doświadczeniami. Na początek ja podzielę się z wami. Wraz z informacjami o podwyżkach w nowym roku zdecydowałem się na robienie własnego liquidu od podstaw, a więc aromat, glikol, gliceryna, nikotyna.
Nikotyna z #hiliq, akurat była darmowa przesyłka. Do tego wziąłem slodzik i aromaty od nich: heisenberg, podwójne jabłko, sernik. Heisenberga polecam w opor, porównam je do














Zrobiłam zakupy na kwotę ok 7 dyszek. Mieli nadać w ciągu 24 h, więc jak minął prawie tydzień a przesyłka wciąż nie została nadana zaczęłam godzić się ze stratą kasy. Wysłałam ze dwa maile, że ich zgłoszę jeśli nic się nie ruszy w ciągu x dni. Nie otrzymałam odpowiedzi. W między czasie przyszedł od nich newsletter, że przepraszają za opóźnienia w dostawach,