#kryptowaluty Jeden krótki wpis od Google Cloud na Twitterze i cena #hbar skacze 6% w dwie godziny. To nic, że od dawna wiadomo, że Google współpracuje z Hederą, to nic, że Hedera pozyskuje nowe kontakty i wchodzi w nowe kontrakty i to, że ma obecnie najwięcej transakcji spośród wszystkich sieci. Taka pierdoła, ale ludzie jak dzieci, naprawdę.
KenMarinaris - #kryptowaluty Jeden krótki wpis od Google Cloud na Twitterze i cena #h...

źródło: comment_1660252360aa4kEM9Of9baMsqWmkQg1U.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #hbar #hedera
Ruszył native staking na Hederze. Przypominam też, że od kwietnia można było wrzucić swoje hbary na "sponsorowany" przez Hedera Foundation tzw. staking na platformie Stader. Średnie APY wynosi (bo staking na Staderze ciągle trwa) ok. 44%.
Co do wspomnainego powyżej natywnego stakingu, na razie można wybrać jeden 26 nodów, każdy z nich zarządzany i utrzymywany przez jednego z członków zarządu projektu. Najwięcej chętnych mają
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KenMarinaris: No właśnie widzę że jest ok 30%. Faktycznie można to powiązać z eventem w NY, kampania była intensywna. Floor Dead Pixel Ghost Club skoczył z 2000hb do 25000hb. Gdyby coś to drop kolejnej kolekcji powinien być jakoś na koniec sierpnia na launchapdzie turtlemoon ;)
  • Odpowiedz
#kryptowaluty
Jakiś czas temu pisałam o airdropie tokenu #ett na platformie Hedery. Chętni dostali po 10 tys. tokenów i wciąż dostają po kilkadziesiąt co tydzień. Tak czy siak, rusza presale. Już wkrótce token do nabycia za 0.005 dolca, a jego wartość szacowana jest na 0.01 dolara. Bedzię można "zakupić" tokeny na #saucerswap wymieniając je na posiadane tokeny #hbar.
Tu tweet od twórców.
KenMarinaris - #kryptowaluty 
Jakiś czas temu pisałam o airdropie tokenu #ETT na pla...

źródło: comment_1654611483txRghEWdQUqOMXWQiy9Fk7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty Sieć Hedery będzie obsługiwana przez #metamask. Będzie można przesyłać nie tylko natywny token sieci #hbar, ale i inne zbudowane na hederze. Tu link https://www.youtube.com/watch?v=0MSiaTtAvK8

Dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą w jednym miejscu. Ja pozostaję przy #hashpack, bo jednak ładniejszy i jakoś sprawniej działa niż meta.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#hbar #hashpack #kryptowaluty
W związku z niezadługim startem pierwszego defi na platformie hedery https://www.saucerswap.finance/ rozdawane są tokeny tegoż defi. Co należy zrobić, by taki token dostać? Nie będzie tak łatwo jak z poprzednim aidropem ETT :(

1. Powiązać swój portfel hashpack z tokenem SAUCE - 0.0.731861. [Trzeba mieć z jednego hbara albo nawet mniej na te i późniejsze operacje]
2. Dołączyć na discordzie do serwera saucerswap
3.
KenMarinaris - #hbar #hashpack #kryptowaluty 
W związku z niezadługim startem pierws...

źródło: comment_16528003991kZzUdfuOxHjQoYtakXX0K.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #hbar Jako, ze nudą tu trochą zawiewa i ciagle o #luna nawijacie, coś nowego do poczytania dla takich jak ja entuzjastów sieci #hedera.
Nowym członkiem zarządu zostało Avery Denisnison. Więcej do poczyatnia na tutaj https://www.just-style.com/news/avery-dennison-partners-hbar-foundation-for-decarbonisation/
Zarząd wygląda teraz tak
KenMarinaris - #kryptowaluty #hbar Jako, ze nudą tu trochą zawiewa i ciagle o #luna n...

źródło: comment_1652458067BWNjBGj49i9BgsnQeMBRci.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#hbar 3 faza stakingu ze staderem weszła w życie. 668k hbarów wrzucane co dzień APY na 58%. Warto korzystać dopóki można, czyli gdzieś do lipca. Później wejdzie staking bezpośrednio na hederze, ale szans na takie aż APY nie będzie, to na pewno.
#kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #hbar Zgodnie z przewidywaniami i założeniami stadera APY wywaliło na 111% po tym jak capped faze się skończyła i staking nagradza early adopters :) Ogolnie, dzieci na discordzie się cieszą i juz widza swoje ferrari pod domami.

Tu link na bieżąco śledzący APY, TVL i parę innych rzeczy bez potrzeby wchodzenia na stronę stadera.
https://hbartvl.jellis.tech/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #hbar Przypominam, ze ruszył "oficjalny" staking hbarów na staderze. By zacząc w ogóle stakować należy:
1 założyc portfel hashpack, obecnie dostępny jako add on do Chrome
2 Przelac po sieci hedery hbary na ów portfel
3 wejśc na hedera.staderlabs.com, powiązać portfel i stakować hbary:) Zwrot na poziomie 4% obecnie. W zamian za hbary dostajemy xhbary (podobnie jak na sieci sushiswao, gdzie za sushi dostajemy xsushi). Wraz ze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zachowanie kursu napawa optymizmem. Stabilny trend wzrostowy (nie to co ostatnim razem). I na razie dobrze się trzyma mimo ogólnych spadków. Oby tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślę że wróci to nawet do 35 centów +- 5 . Ale takie wahania to jeszcze nic :p
#hbar
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty obserwujcie cenę #hbar teraz.

The Hedera Governing Council has announced the approval of a plan to allocate 10.7 billion hbars (approximately 20% of total supply), currently worth US $5 billion as of September 16th, 2021,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach