Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@wazzaup_: najpierw trzeba ludzi zebrac bo we 3 nic nie zdziałamy
- 0
jak cos bedzie to piszcie to chetnie sie przyłącze( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 14
Co wy możecie zrobić kolesiowi którego życie składa się z siedzenia przed kompem zamawiania żarcia przez internet on już sam się zamknął w klatce prędzej czy później upadnie na dno.
#gural
#gural
- 3
@Alorotom: On zawsze był twardy tylko przez kabel, na żywo zawsze dostałby w piz#e. Im więcej będzie miał wrogów tym lepiej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Bosz... jeśli komuś bardzo zalezy na adresie tego z---a to może popytajcie znajomych tej jego dziewczyny, przecież na bank ona jakiejś kolezance czy tam koledze powiedziała gdzie jeździ. Swoją drogą ten człowiek jest jakiś n---------y a obejrzałem tylko filmiki z tej afery z wykopu.
#gural
#gural
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Qwerty123_: wydaje mi się że taki stan będzie się utrzymywał do czasu aż nie dojdzie do tragedii i jakieś dziecko zrobi sobie krzywdę bo wielki youtuber go zbeszta i w szkolę mu nie dadzą żyć
@Qwerty123_: znalezienie jego adresu sprawi nam po prostu przyjemność bo edofil będzie się musiał ewakuować.
Fuck me Tady hahaha
#gural
#gural
- 1
I ten smiech Rafonixa haha
@SzaroscxSrfgrgtF534g: stykali się końcówkami xD
- 26
Odpalić 200zł tej Sandrze to od razu sprzeda jego adres
#gural
#gural
@Kot_Stanislaw: Jak go rzuciła skoro moderowała czat. Mrs Maciusiowa Rura
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale plastus jest pewny siebie ze jest dobrze zabunkrowany to kozaczy
#gural
#gural
Zostalem poirytowany do granic mozliwosci. Szukajcie adresu. Odegram scene pierwszej egzekucji w american history X. #gural
@polaczyna: Czy ja wiem? Jak ja obserwuję, to wydaje mi się, że większy jest na Gruchala jednak, przede wszystkim ze względu na tę patologię. Magicala adres jest dobrze znany i nic się nie dzieje. Gruchal wyszedłby na 15 metrów z chaty, to sobie wyobraź, jakby się to skończyło.
- 2
@narutohokage: Oczywiście że tak. Dzieciaki go nienawidzą, a jak wiadomo dzieci to zdecydowana większość na YT
@kacperlamek: no i ? pobije go jeszcze raz i co ? fejm Gurala +1 będzie...
Komentarz usunięty przez autora
Pedural się cieszy bo hajs się kończył stąd brak Sanderki i na żarcie już brakowało, a dziś wypłatę dzieciaki mu zrobiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
#gural
@DrPsychosis nie było tego dużo. Większość to były okrągłe sumy bez różnicy za prowizję, więc to fejki. Jak dostał z 200zl to góra chociaż i tyle to o wiele za dużo.
- 1
@deer_deer: Jakby nic nie dostał to byłoby go łatwiej namierzyć. Pewnie o tej godzinie wybierałby rarytasy ze śmietnika przy pobliskiej Biedronce zamiast śmieszkować na streamku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
Ciekawy jestem czy gural rozlicza w kosztach działalności czynsz za mieszkanie. Według mojej wiedzy, jeśli tak, to powinien to wpisać jako dodatkowe miejsce świadczenia działalności w CEIDG.
Jeśli jest tutaj jakiś księgowy lub księgowa, to proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
Ciekawy jestem czy gural rozlicza w kosztach działalności czynsz za mieszkanie. Według mojej wiedzy, jeśli tak, to powinien to wpisać jako dodatkowe miejsce świadczenia działalności w CEIDG.
Jeśli jest tutaj jakiś księgowy lub księgowa, to proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
Z czego to jest, w sensie z jakiej bajki? #gural
źródło: comment_Hm2BTxZq7GEgSg3fUxcX2cixd3JxXkEA.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kacperlamek: znajdzie meduse, palkersona
#gural kuuurde wbiłem dopiero pod koniec xD. Ktoś mi streści o czym nasz kochany strimer mówił?
- 1
@Kamulec123: generalnie p----------o go, musimy mu załatwić wczasy w choroszczy
@Kamulec123: Była imba z Rafonixem obaj wyciągali na siebie shoty itd. xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
on na prawde mysli, ze to bylo smieszne? zalosna proba wybielenia sie
#gural
#gural
- 1
@tenji: koleś jest odrealniony, nie pierwszy raz, zobacz sobie to https://www.youtube.com/watch?v=q3yCIOtJSYU, pojechali do niego, nie wyszedl z akademika i wieczorem mowil, ze to on wygral bo to ONI przyjechali do NIEGO =D, jak dostal w p1zd3 od AP to mowil, ze przegral bo on mial ekipe i dali mu wsparcie :D a teraz jak AP udostepni filmik z bitki to powie, ze chce sie wybic na jego fejmie, najgorsze chyba



















https://www.youtube.com/watch?v=QzNN3h3nSGc
#gural