Co wy możecie zrobić kolesiowi którego życie składa się z siedzenia przed kompem zamawiania żarcia przez internet on już sam się zamknął w klatce prędzej czy później upadnie na dno.
#gural
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bosz... jeśli komuś bardzo zalezy na adresie tego z---a to może popytajcie znajomych tej jego dziewczyny, przecież na bank ona jakiejś kolezance czy tam koledze powiedziała gdzie jeździ. Swoją drogą ten człowiek jest jakiś n---------y a obejrzałem tylko filmiki z tej afery z wykopu.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zostalem poirytowany do granic mozliwosci. Szukajcie adresu. Odegram scene pierwszej egzekucji w american history X. #gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polaczyna: Czy ja wiem? Jak ja obserwuję, to wydaje mi się, że większy jest na Gruchala jednak, przede wszystkim ze względu na tę patologię. Magicala adres jest dobrze znany i nic się nie dzieje. Gruchal wyszedłby na 15 metrów z chaty, to sobie wyobraź, jakby się to skończyło.
  • Odpowiedz
Pedural się cieszy bo hajs się kończył stąd brak Sanderki i na żarcie już brakowało, a dziś wypłatę dzieciaki mu zrobiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deer_deer: Jakby nic nie dostał to byłoby go łatwiej namierzyć. Pewnie o tej godzinie wybierałby rarytasy ze śmietnika przy pobliskiej Biedronce zamiast śmieszkować na streamku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gural
Ciekawy jestem czy gural rozlicza w kosztach działalności czynsz za mieszkanie. Według mojej wiedzy, jeśli tak, to powinien to wpisać jako dodatkowe miejsce świadczenia działalności w CEIDG.
Jeśli jest tutaj jakiś księgowy lub księgowa, to proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tenji: koleś jest odrealniony, nie pierwszy raz, zobacz sobie to https://www.youtube.com/watch?v=q3yCIOtJSYU, pojechali do niego, nie wyszedl z akademika i wieczorem mowil, ze to on wygral bo to ONI przyjechali do NIEGO =D, jak dostal w p1zd3 od AP to mowil, ze przegral bo on mial ekipe i dali mu wsparcie :D a teraz jak AP udostepni filmik z bitki to powie, ze chce sie wybic na jego fejmie, najgorsze chyba
  • Odpowiedz