#krabonszcz #sprzedam #tworczoscwlasna #grafika
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Wjechały w ogóle nowe koszulki na stronę i to ze dwa miechy temu ale oczywiście nie zrobiłem im sesji. No to jest pierwsza fota. Jeszcze mam kilka do zrobienia. Ale zapraszam gorąco, trochę mireczków już w moich koszulkach chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krabonszcz #sprzedam #tworczoscwlasna #grafika
#krabonszcz #sprzedam #tworczoscwlasna #grafika
źródło: comment_1603361092Gi9lXUvokX56z0j7uZ4eTH.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 48
@SlenderCzester: widać napracowanie, zwłaszcza z napisem
@SlenderCzester: 2/10: napisy na o-------l, jedynki nie widać, husaria nie latała.
- 56
Jeszcze jeden:
źródło: comment_1603343266pov3UmsbqVu0qghC0gwXph.jpg
Pobierz- 34
I ostatni:
źródło: comment_1603343314JLaIs8i6rYmGwevY7Jhxv5.jpg
PobierzMirki,po wczorajszej aktualizacji #photoshop nie mogę do niego załadować żadnego pliku,za każdym razem mnie wyrzuca. Na przedostatniej wersji wszystko śmiga elegancko. Co może być przyczyną? Próbowałem już chyba wszystkiego,włącznie z odinstalowaniem i ponownym zainstalowaniem. ヽ( ͠°෴ °)ノ
#fotografia #grafika #adobe
#fotografia #grafika #adobe
@czosnekiss zrób nowy profil na kompie o tam spróbuj odpalić
@Ursa_Major: Adobe stock
@Ursa_Major: myślę że tak. Ja dużo tam nie wrzucam i jakieś zyski są. Niewielkie ale są. W sumie nie nastawiam się na zarobek. Niewiem ile musiałbym sprzedawać żeby zwróciły mi się koszty sprzętu. Raczej wrzucam dla połechtania ego że ktoś chce zapłacić za moje prace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
- 11
- 7
- 5
- 11
- 9
- 9
@GARN: Silent Hill: Steampunk Edition.
- 11
- 5
- 10
- 5
- 4
Czołem!
Nazywam się Łukasz i jestem grafikiem oraz ilustratorem, na zlecenie i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu założyłem swój instagram, gdzie dzielę się swoimi pracami ze światem, w związku z czym chciałbym podzielić się nimi także z Wami.
Z tej okazji, to dobra okazja na #rozdajo jednej ze swoich prac w formie printu.
Co trzeba zrobić? klasycznie, zaplusować i liczyć, że szczęście się do Ciebie
Nazywam się Łukasz i jestem grafikiem oraz ilustratorem, na zlecenie i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu założyłem swój instagram, gdzie dzielę się swoimi pracami ze światem, w związku z czym chciałbym podzielić się nimi także z Wami.
Z tej okazji, to dobra okazja na #rozdajo jednej ze swoich prac w formie printu.
Co trzeba zrobić? klasycznie, zaplusować i liczyć, że szczęście się do Ciebie
źródło: comment_1603288268JJgJqAaLavSsTQtQKkbAHl.jpg
Pobierz@jajecznicazkeczupem: a mi się bardziej podoba ten po lewej w sumie tylko ten. Ten po prawej jest taki jakiś jak z poradnika na jutubie
@jajecznicazkeczupem bardzo przypomina mi to okładki singli kompozytora Jacoba Gurevitsch
źródło: comment_1603307142D6EnCeruGTSHiiYz7siNH8.jpg
Pobierz















#grafika #grafikakomputerowa