Mirki,po wczorajszej aktualizacji #photoshop nie mogę do niego załadować żadnego pliku,za każdym razem mnie wyrzuca. Na przedostatniej wersji wszystko śmiga elegancko. Co może być przyczyną? Próbowałem już chyba wszystkiego,włącznie z odinstalowaniem i ponownym zainstalowaniem. ( ͠° °)
#fotografia #grafika #adobe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ursa_Major: myślę że tak. Ja dużo tam nie wrzucam i jakieś zyski są. Niewielkie ale są. W sumie nie nastawiam się na zarobek. Niewiem ile musiałbym sprzedawać żeby zwróciły mi się koszty sprzętu. Raczej wrzucam dla połechtania ego że ktoś chce zapłacić za moje prace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czołem!

Nazywam się Łukasz i jestem grafikiem oraz ilustratorem, na zlecenie i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu założyłem swój instagram, gdzie dzielę się swoimi pracami ze światem, w związku z czym chciałbym podzielić się nimi także z Wami.
Z tej okazji, to dobra okazja na #rozdajo jednej ze swoich prac w formie printu.
Co trzeba zrobić? klasycznie, zaplusować i liczyć, że szczęście się do Ciebie
jajecznicazkeczupem - Czołem!

Nazywam się Łukasz i jestem grafikiem oraz ilustrato...

źródło: comment_1603288268JJgJqAaLavSsTQtQKkbAHl.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach