#kiciochpyta #grafika #grafikakomputerowa
Mirki jak jest z lewymi programami adobe.
Moja bratanica dostała ode mnie tablet graficzny bo rysuje dość sporo.

Wszystkie kursy jakie ma to jest rysowanie w fotoszopie i tak tez rysowala na probnej licencji - jednak juz jest po.

Myślicie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mk27x: Jesteś dev`em tego serwisu? Dla mnie super byłoby gdyby "apka" była dalej rozbudowywana i np. generowała pełny zestaw kolorów pod alerty/akcje. Czyli podajemy np. hex'a 02a0e9 i na tej podstawie generuje kolorki pod danger/success/info/warning/etc z pełnym zestawem tonów. A jakby do tego podstawiał paletę pod przykładowe buttony/elementy w kilku stylach to byłby to chyba najbardziej rozbudowany serwis.
  • Odpowiedz