#furry Joł! Czy jest może jakieś "rynkowe zapotrzebowanie" na jakieś DC rozmowy i najlepiej wspólne gierki w HoMM3? Hmmmmmmm(*´ω`*)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach