#boks przed walką komentatorzy mówili że ten pojedynek mógłby być główna walką na wielu galach xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Fanatice przecież to był co main event przed walka o pas WBC xD

A że Fiodor wygrał to teraz na bank będzie miał walkę wieczoru za niedługo xD
  • Odpowiedz
Faktycznie siła ciosu Czerkaszyna chyba bardzo słaba. Sporo trafia ale przeciwnik nic sobie z tego nie robi, jedynie zaczyna brakować tlenu

#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerkaszyn idzie standardowym schematem. Pompowanie rekordu, potem walka o pas, oklep życia, tysiąc pytań bez odpowiedzi, znaki zapytania i powtarzamy po 3-4 latach cykl
#boks
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerkaszyn sporo potrafi, ale siła ciosu u niego jest fatalna. Jak on tego nie poprawi to każdy lepszy rywal będzie w niego wchodził z ciosami kiedy będzie chciał bo Czerkaszyn nie ma czym postraszyć.
#boks
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba trzeba wszystkie gale w Rzeszowie robić, bo konkretna jest frekwencja jak na warunki polskiego boksu. A do walki wieczoru została jeszcze dobra godzina

#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach