Czerkaszyn idzie standardowym schematem. Pompowanie rekordu, potem walka o pas, oklep życia, tysiąc pytań bez odpowiedzi, znaki zapytania i powtarzamy po 3-4 latach cykl #boks
Czerkaszyn sporo potrafi, ale siła ciosu u niego jest fatalna. Jak on tego nie poprawi to każdy lepszy rywal będzie w niego wchodził z ciosami kiedy będzie chciał bo Czerkaszyn nie ma czym postraszyć. #boks
@Chlewnia_z_choroszczy aż sprawdzałem czy coś nie tak z telewizorem mam. Na aplikacji TVP sport mam teraz głośność na 48% i jest cicho. Normalnie oglądam na 6%
Chyba trzeba wszystkie gale w Rzeszowie robić, bo konkretna jest frekwencja jak na warunki polskiego boksu. A do walki wieczoru została jeszcze dobra godzina
A że Fiodor wygrał to teraz na bank będzie miał walkę wieczoru za niedługo xD