Wykąpałam wczoraj swój telefon w wannie i naprawiłam go za pomocą paczki ryżu :P #psujo #alenaprawiajo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Zuu
- 8

Blaskun
- 3
@Zuu: To kara za robienie sobie brzydkich fotek. :(

Zuu
- 3
@MichaS_LwK: Musisz się skontaktować z adwokatem mojej wanny, bo aktualnie jest oskarżona o topienie paparazzo. Gdyby nie szybka reakcja modelki. która po tym szokującym zdarzeniu pisze jak popyrtana, groziłoby wannie dożywocie. :P