#anonimowemirkowyznania
#oswiadczyny #codalej #slub

Preludium: Mam wspaniałą dziewczynę, inteligentna, miła, piękna, odpowiedzialna. Jesteśmy razem od ponad 5 lat (ja mam 23 lata, ona 22), mamy bardzo przyjacielskie relacje. Ufam jej jak nikomu innemu, wiem że nigdy nie zrobi czegoś czego bym nie chciał. Dojście do takiego "stanu" kosztowało nas dużo pracy i wysiłku, początkowo zdarzały nam się sprzeczki, były łzy i czasami trudne słowa ale
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#oświadczyny #codalej #ślub

Prel...

źródło: comment_1610508616UHnxIiBV38vQLb5w22n70k.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania w wieku 23 lat się obrączkować? Niby można, ale... Ja tam myślę, że jesli nie chxesz brać ślubu w niedługim czasie, to zaręczyny nie mają najmniejszego sensu. No, chyba, że chcesz od razu w żeniaczkę, to wtedy okej.

Piercionek kupiony bez ślubu to pierścionek "masz i odwal się"
  • Odpowiedz