Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vincera
vincera

vincera

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 5
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
vincera
vincera
vincera 13.06.2026, 08:23:46
  • 4
#bystrzaktv przeciez jak Karol w sierpniu podpisze ustawe to peruka ci spadnie prawiczku i nie pomoże picie browara spod stołu #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bystrzaktvv
bystrzaktvv
bystrzaktvv
13.06.2026, 08:38:46 via Wykop
  • 0
@vincera: o jejku, nie zesraj sie. Od roku o tym na strimach ulungu gadałem - stąd tez ograniczenia na strimie, ale jestes żałosnie głupia, zeby to zrozumieć. Twoje 60 kont i chatgpt niewiele ci pomaga
  • Odpowiedz
vincera
vincera
vincera 05.06.2026, 01:33:44
  • 8
#bystrzaktv o 6 rano srocz odbija karte w amazonie o 10 idzie zjeść kanapke z melą jako że najniżej w hierarchi jadą po nim jak z burą suką mobing prawiczka na umowie śmieciowej bez urlopu pod wieczór grzecznie sprząta swoje miejsce pracy i wraca autokarem baron naftowy do swej nory .jeszcze wypłaty nie dostał a już wydana na zeszyt u iwonki #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vincera
vincera
vincera 28.05.2026, 13:38:27
  • 5
#bystrzaktv perełka pewnie widzi alimenty jak świnia niebo a prawiczek podbiera z kupki aż jeziorko wyschnie do końca ,wtedy cv do amazona .jako doświadczenie wpisze 9 lat pracy jako pato influenser to odrazu obejmie stanowisko pomocnika od miotły #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vincera
vincera
vincera 16.05.2026, 20:57:15
  • 6
#bystrzaktv ciekawe czy prawiczek zdaje sobie sprawe że najlepsze lata swojego życia spędził z lumpami na wichurze gdzie jego składki jak dożyje emerytury wynoszą zero złotych co czyni go kolejną łajzą na stare lata ,jedyne co ma to komputer i nic więcej taki z niego zarobas #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szopen

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking