Zastanawiam się nad przejściem z Proton Maila na Tuta (Tutanota). Główny cel to spięcie poczty pod własną domenę .pl.
Z jednej strony Tuta kusi nieco niższą ceną za pakiet premium z domeną i pełnym szyfrowaniem (łącznie z tematami maili), z drugiej strony Proton ze swoim PGP i ekosystemem wydaje się o wiele bardziej dojrzały i wygodny na co
@supergracznr1: Sam korzystałem z Tuty a później przeszedłem do Protona.
Zespół Tuta to jak dla mnie trochę specyficzni ludzie i generalnie tam czasem przebija się amatorka. Dla przykładu ostatnio sobie grzebali z filtrami antyspamowymi i masa ludzi nagle zaczęła dostawać tysiące spam-maili dziennie z reklamą viagry, o czym pisali na Reddit (polecam poczytać ich sub bo tam jest dużo takich ciekawych historii). Albo jak jest jakiś marsz dla planety w
Zastanawiam się nad przejściem z Proton Maila na Tuta (Tutanota). Główny cel to spięcie poczty pod własną domenę .pl.
Z jednej strony Tuta kusi nieco niższą ceną za pakiet premium z domeną i pełnym szyfrowaniem (łącznie z tematami maili), z drugiej strony Proton ze swoim PGP i ekosystemem wydaje się o wiele bardziej dojrzały i wygodny na co
Zespół Tuta to jak dla mnie trochę specyficzni ludzie i generalnie tam czasem przebija się amatorka. Dla przykładu ostatnio sobie grzebali z filtrami antyspamowymi i masa ludzi nagle zaczęła dostawać tysiące spam-maili dziennie z reklamą viagry, o czym pisali na Reddit (polecam poczytać ich sub bo tam jest dużo takich ciekawych historii). Albo jak jest jakiś marsz dla planety w