Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
supergracznr1
supergracznr1

supergracznr1

Dołączył 3 dni temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
supergracznr1
supergracznr1
supergracznr1 05.06.2026, 09:26:12
  • 0
Szybkie pytanie do ludzi spod tagów #privacy i #bezpieczenstwo.

Zastanawiam się nad przejściem z Proton Maila na Tuta (Tutanota). Główny cel to spięcie poczty pod własną domenę .pl.

Z jednej strony Tuta kusi nieco niższą ceną za pakiet premium z domeną i pełnym szyfrowaniem (łącznie z tematami maili), z drugiej strony Proton ze swoim PGP i ekosystemem wydaje się o wiele bardziej dojrzały i wygodny na co
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

roman-jarzyna
roman-jarzyna
roman-jarzyna
4 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@supergracznr1: Sam korzystałem z Tuty a później przeszedłem do Protona.

Zespół Tuta to jak dla mnie trochę specyficzni ludzie i generalnie tam czasem przebija się amatorka. Dla przykładu ostatnio sobie grzebali z filtrami antyspamowymi i masa ludzi nagle zaczęła dostawać tysiące spam-maili dziennie z reklamą viagry, o czym pisali na Reddit (polecam poczytać ich sub bo tam jest dużo takich ciekawych historii). Albo jak jest jakiś marsz dla planety w
  • Odpowiedz

Sebastian Olejnik

  • mojkanalnr1@gmail.com

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking