Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stroopski
stroopski

stroopski

Dołączył 3 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 6
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (1)
  • Komentowane (5)
  • Plusowane (0)
stroopski
stroopski
stroopski 26 min temu
  • 2
Jak @x-kom naprawia karty bez otwierania obudowy?

Tak, nie przewidziało wam się.. x-kom wymienił pasty termoprzewodzące i przeprowadził konserwację układu chłodzenia w GPU bez fizycznego otwarcia. Może żyję pod kamieniem, ale nie przypominam sobie, żeby powstała technologia umożliwiająca taką operację bez ingerencji w plombę producenta, która po "naprawie" nadal znajduje się na śrubie w idealnym stanie. Po kolei.

Kupiłem u nich kartę Gigabyte RX 9070 XT Gaming OC. Karta po 3 miesiącach zaczęła
stroopski - Jak @x-kom naprawia karty bez otwierania obudowy?

Tak, nie przewidziało ...

źródło: 21majEkspertyza

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stroopski
stroopski
stroopski
Autor
15 min temu via Wykop
  • 0
"Według naszej opinii karta jest sprawna i zgodna z umową sprzedaży"
stroopski - "Według naszej opinii karta jest sprawna i zgodna z umową sprzedaży"

źródło: Stanowisko

Pobierz
  • Odpowiedz
stroopski
stroopski
stroopski
Autor
7 min temu via Wykop
  • 0
Dla leniwych, bo wyszła długa historia:
Maj: Karta ma deltę 41 stopni (57°C rdzeń / 98°C hotspot). x-kom oficjalnie twierdzi na piśmie, że „wymienił pastę i zrobił konserwację”

Karta wraca z NIENARUSZONĄ, fabryczną plombą Gigabyte na śrubie. Serwis bezczelnie sfałszował opis naprawy.

Czerwiec: Odrzucają drugą rękojmię i odstąpienie od umowy, opierając się na losowym szablonie kopiuj-wklej o... błędach Chromium i Discorda, których w ogóle nie zgłaszałem.
  • Odpowiedz

Mada Mada

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking