spixeu spixeu 03.03.2024, 12:44:00 0 + Jest tu ktoś kto korzysta już jakiś czas z pakietu #adobe kupionego przez Turcję? To prawda, że dość szybko wychwytują region i zmieniają ceny? #photoshop #premierepro
b.....y konto usunięte 03.03.2024, 13:19:07 via Android 0 + @spixeu od roku używam z libanu i jest ok
kodecss kodecss 10.03.2024, 17:41:58 via Wykop 0 + @spixeu: Jednemu tak drugiemu tak. Teraz i tak juz sie nieda kupic przez VPN jesli niemasz karty kredytowej z tego kraju
#photoshop #premierepro