Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
servis123
servis123

servis123

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 0
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

6

Sprostowanie odnośnie Denis Kandiejew

Witam wszystkich. Nazywam sie Denis Kandiejew i nikt się pode mnie nie podszywa. Piszę sprostowanie do całej zaistniałej sytuacji. Chcę podkreślić iż podczas rozmowy z użytkownikiem ,,mahonek,, nie wiedziałem, że...

servis123
z
wykop.pl
dodany: 04.04.2018, 08:49:29
  • 11
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    patostreamy

3235

CSIWYKOP:Denis Kondiejew/Kandiejew z UK/UA podżegał do podcinania polakom gardeł

Pokaż treści 18+

CSIWYKOP:Denis Kondiejew/Kandiejew z UK/UA podżegał do podcinania polakom gardeł

Londyn! Witam wszystkich zainteresowanych. Jak wiadomo, wczoraj było głośno. Jak ustaliliśmy z #csiwykop człowiek o imieniu Denis Kondiejew/Kandiejew podżegał do podcinania polakom gardeł, szczycił sie dokonaniami dziadka który popełniał zbrodnie na polskiej ludności. Określił się mianem banderowca

rvnow
z
wykop.pl
dodany: 02.04.2018, 11:54:31
  • 256
  • #
    polska
  • #
    londyn
  • #
    uk
  • #
    ukraina
  • #
    csiwykop
  • #
    mahonek
  • #
    patostreamy
servis123
servis123
servis123 04.04.2018, 07:54:39
  • -4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

servis123
servis123
servis123 04.04.2018, 08:14:47
  • -4
@mateusz-trojanowski: Witam wszystkich. Nazywam sie Denis Kandiejew i nikt się pode mnie nie podszywa. Piszę sprostowanie do całej zaistniałej sytuacji. Chcę podkreślić iż podczas rozmowy z użytkownikiem ,,mahonek,, nie wiedziałem, że jestem nagrywany,ale jednak byłem. Sam mieszkam w Polsce 14 lat i tam się wychowałem. ZA MOJE SŁOWA PRZEPRASZAM WSZYSTKICH POLAKÓW. Nie myślę tak. To była tylko i wyłacznie czysta prowokacja. Miało to na celu obrażenie ,,mahonka,, i jak największe

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.04.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking