sdssa sdssa 19.05.2026, 01:27:46 26 + #krakow tak szczerze w dupie miałem to referendum bo jakiś Pisior albo Gibała zostanie prezydentem i co za różnica Do dziś bo w skrzynce znalazłem 4 gazetki nie idź na referendum - więc się przejdę Co za głupoty p------i w tej gazetce? O usprawnieniu komunikacji miejskiej autobusy i tramwaje nigdy nie były tak przepełnione a do tego cięcia kursów
Lardor Lardor 19.05.2026, 04:41:48 via Android 12 + @sdssa: tak o godzinie 21 wracam z 4 przesiadkami a jechał bym z dwiema bo 11 akurat nie jedzie o godzinie 21 finalnie wracam ponad godzinę do domu a autem 15 min xd. W niedzielę podobnie 11 nie kursują cały dzień
Lardor Lardor 19.05.2026, 14:53:10 via Android 1 + @TomcioPalushek: nie bo kiedyś nie mailem problemu z 11 w późniejszych godzinach (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
sdssa sdssa 19.10.2025, 12:36:19 3 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
sdssa sdssa 24.03.2024, 22:16:49 19 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Do dziś bo w skrzynce znalazłem 4 gazetki nie idź na referendum - więc się przejdę
Co za głupoty p------i w tej gazetce? O usprawnieniu komunikacji miejskiej autobusy i tramwaje nigdy nie były tak przepełnione a do tego cięcia kursów