@Pdst: żałuj, masa emocji, soczyste pojedynki, zasłużony zwycięsca turnieju ani razu nie przyaktorzył, 0 wywracania się od wiatru, jarosz sędziował perfekcyjnie, wszystkie faule wychwytywał, full fair play, boxdel pdf wszystko ogarnął... a nie...sorry... zesrałem się
#primemma Kubiszyn nigdy nie wygral z nikim dobrym poza zmeczonym Sararą, nawet z Plastusiem zawodnikiem MMA nie dał rady, na gromdzie walczą patusy bez taktyki, zawodowcy to inny poziom
#primemma