Następnie zacząłem wymieniać moje objawy takie jak bezsenność, brak apetytu, problemy z koncentracją i natrętne myśli.
Lekarz zapytał od ilu lat to trwa i czemu nie byłem z tym u innego lekarza.
Powiedziałem że nasiliło się to w okresie kilku ostatnich lat, co lekarz skwitował " pan ma problemy kilka lat, nigdzie się nie zgłosił, gdyby pan miał naprawdę problem... "
@noqonic: Czyli wymyśliłeś sobie objawy, które nadają się do
@noqonic: Czyli wymyśliłeś sobie objawy, które nadają się do