#mecz powoli sytuacja w piłce nożnej zaczyna mi przypominać tą, która występuje grając karierę w #fifa. Na początku robiąc transfery znasz każdego dostępnego zawodnika. Cieszysz się grając gwiazdami i rywalizując z innymi. Po kilku sezonach zaczynają się pojawiać randomy, młodziki bez twarzy, którzy opanowują grę gdy starsi, znani nam zawodnicy kończą karierę. I to samo powoli wkracza w realną piłkę. Coraz więcej gwiazd kończy kariery, albo gra
Dlaczegi mielibyśmy nie zorganizować Igrzysk Olimpijskich w Polsce? Oprócz państw z Europy, które mają większe możliwości niż my, czyli Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania (i spoza UE Wielka Brytania), Igrzyska organizowały w przeszłości takie państwa jak: Finlandia, Belgia, Holandia, Szwecja.
Więc pytam się dlaczego nie? Ogólnie byłoby fajnie jakby się udało - duży boost wizerunkowy. Może w końcu przestalibyśmy być „małymi rosjanami”. Moglibyśmy jak Francuzi pokazać różne uroki Polski. Poza tym byłby to
@Gours: euro też miało być porażka finansowa a to co zyskaliśmy jako kraj turystyczny lub jak rozwinęła się infrastruktura to tego nikt nie zabierze. Poza tym na euro trzeba było zbudować kilka stadionów a na igrzyskach są obiekty które służą nie tylko jednemu sportowi
Dzik: niech strzela Ronaldo!
Dzik is alive