laterrr laterrr 04.06.2026, 15:05:03 1 + #gielda jak jest ipo nowej spółki(nasdaq), to o ktorej pojawia sie mozliwosc zakupu akcji? Jest jakas zaleznosc, czy co spółka to inaczej?
bonzo_fugazi bonzo_fugazi 04.06.2026, 15:22:26 via Wykop 1 + @laterrr: jesli nie handlujesz bezposrednio na nasdaczi to zalezy od brokera o ile ci opozni mozliwosc tradingu