Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują, że to nie zdrowe i on sobie woli okno otworzyć xD
A pamiętam taki pogląd z 15-20 lat temu to była norma. Tylko wtedy połowa aut nie miała w ogóle klimy. Pfff klima? A po co na miesiąc w roku? xD
W niedzielę ma być 40 stopni. Życzę kołchoźnikom miłej jazdy 30 km do swojej fabryki smrodu bez klimy xDD
#motoryzacja
A pamiętam taki pogląd z 15-20 lat temu to była norma. Tylko wtedy połowa aut nie miała w ogóle klimy. Pfff klima? A po co na miesiąc w roku? xD
W niedzielę ma być 40 stopni. Życzę kołchoźnikom miłej jazdy 30 km do swojej fabryki smrodu bez klimy xDD
#motoryzacja


Rozstrzygnijmy to raz na zawsze, jakie najlepsze #sztukiwalki dla przeciętnego chłopa żeby obronić się na ulicy, w barze? Załóżmy że po prostu już nie ma wyjścia, nie ma ucieczki. Chcemy uniknąć konfrontacji za wszelką cenę ale może napastnik jest pijany lub naćpany i ewidentnie szuka zaczepki. Załóżmy też że macie wzrost lekko >170, raczej skinnyfat, kiedyś uprawialiście sport głównie piłka więc
źródło: 4tug2e
PobierzJakie sztuki walki?