#benzowraki #benzodiazepiny @wysylamnudesy to złodziej i ćpun, nie bierzcie nic od niego bo i tak nic nie dostaniecie, jeden Mirek został oszukany, mnie też próbował. Do wora z c Wordem
Sugerujesz ze zostałem oszukany, a dla mnie od razu ten typ sie złodziejem wydawał i nic od niego nie wziąłem, ale jest conajmiej jedna osoba co w-----ł na kasę
@Jakis_Leszek: i dwa nie nazywaj mnie ćpunem bo jakbyś usłyszał ile benzo zjadłem w życiu to byś sie ze śmiechu tarzał,kwestia taka ze szukałem teleporady co wypisuje bez problemu mimo braku dokumentacji i 3x w historii wypisane benzo, bo bardzo mało takich