Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aleks92
aleks92

aleks92

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 28
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
aleks92
aleks92
aleks92 05.05.2026, 19:13:48
  • 6
#farma głupio będzie jak jutro któremuś podwinie się noga i Paulina bedzie w finale 😅
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aleks92
aleks92
aleks92
Autor
05.05.2026, 19:14:43 via Wykop
  • 2
@aleks92: albo dziś 😅
  • Odpowiedz
aleks92
aleks92
aleks92 29.04.2026, 15:02:43
  • 2
#farma wiecie na czym bedzie polegać to zadanie? Jakoś go nie kojarzę
aleks92 - #farma wiecie na czym bedzie polegać to zadanie? Jakoś go nie kojarzę

źródło: 1000043944

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
29.04.2026, 15:03:47 via Wykop
  • 0
@aleks92: rozkładają nogi naciągają linke z kapustą i kto najgłośniej krzyknie odpada
  • Odpowiedz
SokMalinowy
SokMalinowy
29.04.2026, 16:04:12 via Wykop
  • 0
@aleks92: trzymają główkę między udami - kto najdłużej
  • Odpowiedz
aleks92
aleks92
aleks92 24.04.2026, 18:25:54
  • 5
#farma ciężko bedzie Heńkowi przegrać 😅
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takik52
takik52
21.04.2026, 19:37:51
  • 8
#farma to ja z innej beczki.. zeby.odpocząć od tych spisków, i knucia. Zawsze zastanawiałem się , contonza tekst leci w czołówce.. i już wiem

Nie gniewojże sie, Marysiu
nie śpij, nie pomoże spanie.
Trzeba ręce do roboty zapleść,
samo się nie stanie...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aleks92
aleks92
aleks92 22.04.2026, 08:39:52 via Wykop
  • 1
@takik52: Dzięki! Zawsze mam sprawdzić po czołówce i zapominam, a wiecznie słyszę Rysio nie śpi ;)
  • Odpowiedz
jaro1279
jaro1279
jaro1279
17.04.2026, 04:18:12
  • 6
#farma komuś się chyba małe UPSI wymsknęło jeśli prawda XD
Fakt faktem będzie to tylko podsumowanie jak beznadziejna jest to edycja i zdecydowanie moja ostatnia
jaro1279 - #farma komuś się chyba małe UPSI wymsknęło jeśli prawda XD 
Fakt faktem bę...

źródło: IMG_0557

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aleks92
aleks92
aleks92 17.04.2026, 05:20:08 via Wykop
  • 1
@jaro1279: widzialam tez 😒 pewnie Agnieszka przekabaci Wikingow swoim knuciem... a Janosik nominuje swoją psiapsi na złość na farmera tygodnia
  • Odpowiedz
aleks92
aleks92
aleks92 13.04.2026, 18:51:27
  • 4
#farma a może te słowa "Farma jest przewrotna" to ci co przyjdą w odwiedziny wybiorą trzecią osobę do nominacji? 🤔
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aleks92
aleks92
aleks92 10.04.2026, 18:08:13
  • 7
#farma ciągle wierzę ze Janosik gra a nie jest taki naiwny 😏😭
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_PL
Pepe_PL
Pepe_PL
10.04.2026, 18:11:11 via Wykop
  • 3
@aleks92: raczej Karoline nominuje
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21
10.04.2026, 18:11:32 via Wykop
  • 0
@aleks92: Same
  • Odpowiedz

Aleksandra Ściegienna

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking