Niestety ale złożenie pit-38 z xtb mnie przerosło, może fachowcy trochę podpowiedzą. Obracam akcjami z PL i USA w xtb. Dostałem raport 8-C czy potrzebuje jeszcze dodatkowo wyliczać dla transakcji z USA Przychód i Koszty uzyskania przychodu czy wszystko jest już tam zawarte? Drugie pytanie, dostałem parę groszy z dywidend z USA, jak mam edytować ten plik 8-C, albo pit-38? Muszę najpierw złożyć deklarację, a później dopiero dać korektę na pit-38 i
Zeelth