@LeVentLeCri Arek i Droniara nawet w zwiastunach nie dało się ukryć, że są razem i są szczęśliwi, Skalmar i Werka też, montaż celowo robi zmyłkę że coś nie tak, Boys i Baśka też przynajmniej na finale będą razem, w zwiastunie czuli się dobrze w swoim towarzystwie i żartowali razem z Michałem, więc też przynajmniej na moment finału będą razem.
Ja mam konto na #pgg i moja zona tez. Ta sama deklaracja i ten sam adres spalania. Co w sytuacji gdy na kazdym koncie uda mi sie dodac opal do koszyka?
Ja wiem ze taka sytuacja moze nigdy nie nastapi. Bardziej chodzi o to ze na jednym adresie spalania mozna zarezerwowac w koszyku x opalu w zaleznosci od ilosci kont na jeden adres.
Hej Mirki, mialby ktos mozliwosc pozyczyc i podrzucic ladowarke do telefonu na usb C do poniedzialku lub wtorku? Moja zona jest w szpitalu na ul. Szpitalnej w #poznan a dotychczasowa jej nawalila.
Wiem ze juz za pozno na #konkursorlen ale przypomnial mi sie jeszcze jeden argument dlaczego RK wygral w Collina. Mianowicie dlatego ze #wiadomo (⌐͡■͜ʖ͡■)