co Wy na to, żeby jako społeczność skupiona wokół tagu #gme, aby wspomóc owocne wzrosty, wykupić reklamę w TVP w okolicach wiadomości? Taka reklama to koszt około 60 tys zł. Min XX holderzy mogliby się złożyć (X za biedni) i byśmy wukupili taką reklamę.
Jakby kazdy Polak kupił jedną akcję to by był ładny wzrost.
Kupiłem #gme, żeby na drugi dzień sprzedać z zyskiem 40 procent. Za cały zysk znowu kupiłem gme i teraz zysk jest mniejszy. Sprzedawać czy nadal czekać na ch*j wie co?
Wpisy na moim profilu to satyra i nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.).
#gme