Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SkipIntro
SkipIntro

SkipIntro

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 17
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (6)
  • Komentowane (6)
  • Plusowane (5)
M1KNG
M1KNG
30.04.2019, 14:44:00 via iOS
  • 0
Hej, mam pytanie odnośnie Seata Leona I 1.6 Sigano 2000r. bo zamierzam kupić. Generalnie auto ma 210k przebiegu, jest w benzynie, nie wyglada ani źle ani nic za bardzo z nim nie jest, pełna elektryka. Pytanie brzmi.
-czy warto kupować go za 4-4.5k?
-na co zwracać uwagę podczas kupna?
- czy to jakoś jeździ i czy się bardzo psuje?
-czy te silniki są okej?
Pierwsze auto wiec zrozumcie
#seat #
M1KNG - Hej, mam pytanie odnośnie Seata Leona I 1.6 Sigano 2000r. bo zamierzam kupić....

źródło: comment_2jcdALkgFu6yr0PkJJtdwBkBnNuIfuyZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro 30.04.2019, 15:48:00
  • 0
@M1KNG: nie wazne czy 8v czy 16v, to pancerna konstrukcja, mialem, polecam pod katem niezawodnosci, choc zbyt dynamiczne to to nie jest, zeby przyspieszalo musisz go na obroty wkrecac ogolnie bardzo polecam ten model, o wiele przyjemniejszy niz golf 4, jedynie to co powiedzial @Mam_beznadziejne_zarty jest wada konstrukcyjna uszczelek drzwi i woda sie po deszczu wlewa do srodka pod przednie fotele
  • Odpowiedz
SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro 17.11.2018, 18:55:58
  • 2
Mirki, potrzebuje porady, szukam telewizora 48-50 cali, głownie do oglądania Youtube/netflix, sporadycznie tv (glownie sport. Ogolnie tv do uzytkowania pewnie max 3-4 razy w tygodniu wiec nie mam jakis super wymagan. Odleglosc od kanapy 2,5- 2,7 m. zalezy mi na tym żeby funkcje smart tv byly rozbudowane i działały sprawnie, dlatego interesowałem sie tym Sony : https://www.morele.net/telewizor-sony-kd-49xf7596-4907584/
bylem w dwoch sieciowkach RTV i podobno to najlepsze co można dostać do 2,5 tys
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro
Autor
17.11.2018, 19:06:36
  • 0
@Sztandarsky: 55 cali to będzie za duzy do mojego pokoju. jakiś konkretny Samsung lub LG ? bo słyszałem odwrotnie, ze Samsung masówka i jakościowo odstaje
  • Odpowiedz
SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro 01.07.2017, 11:35:45
  • 2
Czy dobrze rozumiem, ze teraz po zmianie systemu gymow, jak Pok siedzi kilka dni w gymie, to moge za niego dostac i tak max 50 monet w dniu kiedy spada ? (o ile zaden inny mi juz nie spadl w tym samym dniu), a nie 50 * liczba dni w gymie ?

czyli w zasadzie wrecz nie oplaca sie wsadzac pokemonow ktore wytrzymaja dlugo w gymie ?

#pokemongo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro
Autor
01.07.2017, 11:46:32
  • 0
@taktoto: tak myslalem. wobec tego nowy system nie jest tak kolorowy, u mnie w meisice widze ze po poczatkowym zamieszaniu gymy sie stabilizuja i ponownie te same pokemony siedza po kilka dni, a profitu nie ma.
  • Odpowiedz
SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro 27.07.2016, 19:53:33
  • 6
Tez tak macie ze im wyższy level, tym trudniej rzucić czysto pokeballem ? dziwnie skreca, jakby go wiatr znosił, nabiera jakies dziwnej trajektorii i laduje zupenie w innym miejscu niz powinien. Rzucam caly czas tak samo od poczatku, a mniej wiecej do 8-9 levelu takich problemow nie mialem (teraz mam 12). Czy to wynika z mechaniki rozgrywki ?

#pokemongo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro
Autor
27.07.2016, 20:22:37
  • 0
bug, że sam się podkręca po użyciu maliny ;/


@pimbdziaula_dyfuzyjna: ok sprawdze czy dzieje sie tak tylko po użyciu maliny ale mozesz miec racje
  • Odpowiedz
SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro
Autor
27.07.2016, 20:28:41
  • 0
@pimbdziaula_dyfuzyjna: Moze i zwieksza szanse zlapania tylko ze trafic trudniej ;) chociaz chyba raczej tylko dodaje ci 10xp za curveball.
  • Odpowiedz
SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro 18.07.2016, 20:03:32
  • 1
Mirki jakies kilka dni temu bylo tu wrzucane zestawienie Pokemonow pod wzgl wystepowania, tzn. jak czesto % wystepuje dany poke
moze ktoś podrzucic link do tego ?

#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkipIntro
SkipIntro
SkipIntro
Autor
18.07.2016, 20:32:47
  • 0
@PassiveObserver: dzieki !
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.09.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking