@Repthsu: Ogólnie to chyba wszystko się nakłada na siebie. Bo też cały zespół gra już dość długo ze sobą i kiedyś nadchodzi koniec pewnego etapu i potrzebna jest rewolucja.
@kasa: Ogólnie masz racje, ej można wiele Jamesowi zarzucić, ale statystyki miał naprawde dobre w La Liga. Z całym szacunkiem, ale nikt w Realu nie pozwoli na co tygodniowe kompromitace z Levante czy Alaves. Zbyt długo oglądam Real. Nie mów mi o pechu proszę :D I nie mów mi, że Lucas, Mariano będą stanowić o sile Realu w LM czy nawet w La Liga. Z Balem to juz jakaś parodia,
#mecz