Lumintern Lumintern 18.06.2026, 17:25:42 8 + #mecz a czy mówiłem już, że reprezentanci RPA są bardzo niscy, niziutcy, niewysocy, mali?
stanley-fieldmaster stanley-fieldmaster 18.06.2026, 17:26:02 via Android 2 + @Lumintern: trzeba ich uplastycznić
jobzpaticzku2 jobzpaticzku2 18.06.2026, 17:27:34 via Wykop 1 + @Lumintern: nie urośli bo nie jedli śniadania
Lumintern Lumintern 06.11.2023, 15:10:51 799 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
MirekStarowykopowy MirekStarowykopowy 06.11.2023, 15:12:32 via Wykop 491 + @Lumintern: ja p------e, wiedziałem, że w końcu ktoś przerobi xDDD
MirekStarowykopowy MirekStarowykopowy 06.11.2023, 15:36:15 via Wykop 196 + @FrasierCrane: wierzysz w to, że chłop w adidaskach przed wojskowymi s--------ł? xD