@nt22
http://www.wykop.pl/ludzie/nt22/
#tangodown
http://www.wykop.pl/ludzie/nt22/
Użytkownik zbanowany permanentnie za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, notoryczne manipulowanie głosami, nieodpowiednie zachowanie
#tangodown



@OpenTheWidow: 10 % to stanowczo za dużo.