Siemka dostałem dziś taki kuponik jak uważacie oplaca się on ? czy niezbyt ? i co najlepiej ew wziąć z tego kuponu
#mcdonalds
#mcdonalds
źródło: comment_AlJXDKesrnO2PSN0pSld7lJwltGiPl6m.jpg
Pobierz@Fakemirror: kajzerka podwója wieprzowa albo kurczak premium
Fakemirror via Android
- 0
@derecki wiec nie jest az tak nowy
elo mariusze mam pytanko czy da się znowu jakos magicznie przywrocic kupon na hamburgiera dzalapienio ? bo już raz uzylem robienie nowego konta i czyszczenie danych nie pomaga znaczy kupon jest ale jak chce go aktywować to pokazuje ze już uzylem Jak by co mam roota
#mcdonalds
#mcdonalds
- 1
arsen to ?
- Konfident 15.7% (16)
- Aspirant sztabowy 61.8% (63)
- Pies (zastępca małysza) 22.5% (23)
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ?? HMMM
ПЕЗЕТ ВЫХОДИТ?
- НЕ 26.7% (4)
- ДА 40.0% (6)
- ГОСИЯ ГОЗИЯ 33.3% (5)
@Fakemirror:
ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА 3 РУБЛЕ
ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА ГО ХА 3 РУБЛЕ
@gitarasiema: хороший оранжевый
baobao wraca ?>
- jo 38.5% (25)
- io io io 61.5% (40)
unkov wbil do gosi
#danielmagical
#danielmagical
coto za nuta teraz ?
@Fakemirror DJ quads 'flowers'
@Fakemirror: teraz to juz goha me eksmisje
hahha mowi jdm wali łokieto i pozdrawia kinge i marcina normalnie mega combo(╯︵╰,)
Macie fetysz stóp ?
- JO 37.1% (13)
- NJE (Jestem homo) 62.9% (22)
- 2
@Fakemirror: fuj
@Fakemirror: tak
źródło: comment_MwGzNjTjgBQuEfeDG1xIQUOSncKHkOXk.jpg
Pobierz- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
gosia na łyso ?
- tak golimy na łyso jej glowe 37.5% (3)
- tak golimy ale wlosy lonowe 50.0% (4)
- ojciec mnie rucha 12.5% (1)
@Fakemirror: no fukken way
@Fakemirror: to daj #danielmagical , mam to już na czarnolisto, będzie super Mirku
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
żal wam tego menela jacka ? ze jest teraz golony
- NJE 25.0% (1)
- NJE (tylko pani małgorzata) 75.0% (3)
@Fakemirror: a masz czarnolisto podczłowieku
JW ? (J$$$ać wykop)
- jo tylko 4chan 57.9% (11)
- jo vikop suck 42.1% (8)
hmmm ?::( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podniecają was stópki agnieszki ? (jak NJE to dajcie plusa)
- jo 0% (0)
- jo jo i to jeszcze jak 100.0% (3)
@Fakemirror: łap plusa +
Dajcie zdj stópek agniechy( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fakemirror: żubr - obrzydliwe
Sebastian
- Warszawa
Osiągnięcia
Komentator
od 17.01.2021Komentator Rocznica
od 25.08.2022Rocznica Gadżeciarz
od 04.09.2017Gadżeciarz Mikroblogger
od 29.09.2017Mikroblogger









#danielmagical