Obrzydliwe. Oddać mistrzostwo bez walki. Niech żaden szanujący się zawodnik z ambicjami do nas nie przychodzi, bo tylko się będzie denerwować podejściem gwiazdeczek na treningach i odprawach. 30 minut, 2 gole i barka już zawija Getafe do spania. Nasi to przez 30 minut truchcik i może na drugą połowę coś strzelą. Żałosne. Życzę sobie hokejowego wyniku na Spotify w maju i szpaleru po meczu. Bayern niech im dziecko w pierwszej połowie zrobi.
Polskie wojsko powinno wprowadzić karabinki HK50 jako swój standardowy model + pozbyć się półwiecznych Abramsów, które nadają się jedynie na złom i w zamian dozbroić się w tańszy i bardziej wszechstronny sprzęt. Np. w śmigłowce Kamow Ka-52, change my mind. Dodatkowo zaopatrzyć się w większą ilość broni i amunicji myśliwskiej #wojsko
@vulcanitu: Dozbroić się można po cichu, poza opinią publiczną. Nasze asy miały na to całą wieczność, ale lepiej być podnóżkiem jankesów i skupować ich złom, który oprócz nam udało im się wcisnąć tylko rumunom
Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że doszło do skrobanki w Czechach, Wacław miała sprawę za sutenerstwo, Marianna przyprawiła rogi Korczarowskiemu jak byli w związku i doszło do skoku w bok na Czarneckiego. Dodatkowo nie doszło do zbliżenia z hotdogiem i Popuś jezt czysty. Aktualnie Prime > długo, długo nic i federacja kubkarzy. JLJLJL #primemma
@Chourizo: w pdfame mma masz 8 programów z cumboyem, który szczeka za każdym razem, że na następnym programie wywali brudy na wielorybnice, a nigdy nic nie wywala. To są te detale.
Za jechanie z Wacławem wielki szacun się należy Mariannie. Mam nadzieję, że nie przeprosi tranzystora na backstage'u i do tej walki nie dojdzie. Nie warto dawać zarobić takiemu wykwitowi. Za mało dzisiaj było Murana, ważniejsze były pieski cip cip hau hau #primemma