Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BurningButter

BurningButter

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1919
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 1909
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 50
BurningButter
BurningButter 06.04.2026, 18:25:47
  • 1
Doets dupeczke wyrwał zajebistą to trzeba mu przyznać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorlojarz
Gorlojarz
06.04.2026, 18:27:35 via Wykop
  • 5
@BurningButter: kamerzysta ją lubi
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 06.04.2026, 17:52:44
  • 1
Brawo!! Teraz najtrudniejszy przeciwnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 06.04.2026, 09:21:58
  • 5
Kurde Rataj ma taką drabinkę że serio może daleko zajść z Rossem Smithem łatwo nie będzie ale jest do jebnięcia. Rossowi jak maxy nie wchodzą to się w-----a i gra jeszcze słabiej więc oby nie wchodziły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dart
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter
Autor
06.04.2026, 13:11:09 via Wykop
  • 0
@aviran Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co myślisz o wygranej Nopperta w całym turnieju? Jak zobaczyłem taki kurs na niego biorąc pod uwagę kto nie gra w tym euro turku no to mega ten kurs był i musiałem to postawić xD
BurningButter - @aviran Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co myślisz o wygranej Nopperta w całym tur...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter
Autor
06.04.2026, 14:29:58 via Wykop
  • 0
@avirant: Dokładnie, fortuna
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 06.04.2026, 12:27:46
  • 1
Brawo!!
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mannoroth
mannoroth
06.04.2026, 12:23:09
  • 6
Te dwa bulle ᕦ(òóˇ)ᕤ
#dart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 06.04.2026, 12:24:50 via Wykop
  • 3
@mannoroth: Szkoda że nie siadła ta podwójna, piękne by to było :D
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 06.04.2026, 12:21:59
  • 3
Pięknie Krzysiu ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 05.04.2026, 18:41:15
  • 1
Clayton chyba coś łyknął przed meczem
#dart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
05.04.2026, 20:24:58 via iOS
  • 0
@BurningButter: Żeby to pierwszy raz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
avirant
avirant
05.04.2026, 14:37:45
  • 3
Oczywiście nie lubię Dekarza i lubię Bakłażana ale zepsuł mi kupon więc uczucie ambiwalentne.

To jest właśnie paradoks oglądania meczów jak postawisz na kogoś kogo nie lubisz i musisz mu kibicować. XD

#dart
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 05.04.2026, 14:41:05 via Wykop
  • 1
@avirant: Jak można na Dekarza stawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BurningButter - @avirant: Jak można na Dekarza stawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 05.04.2026, 15:06:15 via Wykop
  • 1
@avirant: Ale spokojnie mi też nie siądzie, wylosował się słaby Chisnall xD
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 05.04.2026, 15:17:20 via Wykop
  • 0
@avirant: Ja teraz jak turki są na canal + to praktycznie wszystkie spotkania oglądam bo mogę sobie na to pozwolić podczas pracy i stawiam po prostu tak jak czuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 05.04.2026, 15:44:37 via Wykop
  • 1
@avirant Ja tylko oglądałem mistrzostwa świata jak w tv leciały. Teraz się tak bardziej tym dartem zajarałem jak na canal+ jest transmisja :D. Trzeba jakiś kuponik skleić na sesje wieczorną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 05.04.2026, 14:38:15
  • 2
Brawo Dirkk!! Lubię go za to jak on się emocjonuje, widać że bardzo chce wygrywać.
#dart
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter
Autor
05.04.2026, 14:42:07 via Wykop
  • 1
@avirant: W sumie, bardzo możliwe że to substancje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 05.04.2026, 14:09:38
  • 2
Lubię Dirka, mam nadzieję że wygra.
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 04.04.2026, 11:04:14
  • 3
Jedziemy! Dawaj Seba ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 02.04.2026, 19:36:48
  • 0
O co on się tak spłakał, okularnik mu coś powiedział? xD
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
22.03.2026, 18:18:29
  • 0
Zonneveld fajnie rzuca, lubię jak ktoś rzuca w innym niż klasycznym stylu i mu wchodzi. Ja też często jak rzucam pod dziwnym kątem i chwytem i na o-------l to mi lepiej siada niż tak jak mówią eksperci z yt co grają na średniej 40. XD

#dart
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 22.03.2026, 18:23:47 via Wykop
  • 1
@avirant: Mnie to Joyce najbardziej bawi jak z czoła rzuca xD
  • Odpowiedz
fertus
fertus
fertus
22.03.2026, 18:12:24
  • 0
Gdzie można oglądać dartsy?

#dart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 22.03.2026, 18:13:20 via Wykop
  • 2
@fertus: canal +
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 22.03.2026, 18:05:40
  • 0
Zonneveld wygra z Noppertem tak mi się wydaję.
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mannoroth
mannoroth
22.03.2026, 14:00:53
  • 1
Batman jest niezły
#dart
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 22.03.2026, 14:01:54 via Wykop
  • 1
@mannoroth: To jest właśnie moc dużego bebzona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 22.03.2026, 15:05:19 via Wykop
  • 1
@avirant: Clayton też ma niczego sobie bebech tylko go paskiem do spodni ściska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BurningButter
BurningButter 21.03.2026, 16:00:05
  • 1
Straszne zesrańsko Nathana na doublach 3/23 xD
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter 20.03.2026, 20:30:24
  • 0
Jakaś typiara jebnieta ryja drze co chwilę czy coś mi się wydaję? xD
#dart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sziszapangma
sziszapangma
20.03.2026, 20:31:33 via Wykop
  • 3
@BurningButter: No darła się jakby coś ją opętało, ale już chyba spokój
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking