Mirki, udało się komuś odpalić Wi-Fi calling w nju albo Orange natywnie na oneplus? Widziałem że kiedyś ktoś coś wspominał że się udało na oneplus 5t bodajże, nie wiem czy warto kombinować coś z 7 pro.
@BooB: już ogarnąłem. Kiedyś była apka do tego dedykowana i działo normalnie, doczytałem ze w lutym zlikwidowali apke i teraz tylko działa na telefonach z listy, która jest na stronce u nich. Żadnych innych sposobów nie próbowałem, ale skoro kolega mi oczy otworzył na problem, to chyba zacznę szukać.
Mirki, udało się komuś odpalić Wi-Fi calling w nju albo Orange natywnie na oneplus? Widziałem że kiedyś ktoś coś wspominał że się udało na oneplus 5t bodajże, nie wiem czy warto kombinować coś z 7 pro.
https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=81197125&postcount=30