ZCDCP Man i materna o pracy i zasilkach dla bezrobotnych. Zabawne ale niestety z zycia wziete. n.....5 konto usunięte z youtube.com dodany: 26.08.2010, 10:18:39 # rozrywka# humor# bezrobocie# zasilki# man# materna# praca# koszty# pracy 3 Facebook Twitter
kubako kubako 26.08.2010, 17:19:52 1 @ongame: Kiedyś niejaki Daukszewicz, satyryk, pisał felietony w formie listów lokaja do Pana Hrabiego. I w jednym było jakoś tak:"Panie Hrabio, kiedyś Panu powiedziałem, że chciałbym być milionerem, i Pan się z tego śmiał. Dziś jestem milionerem, i to ja się z tego śmieje";)
szymi szymi 27.08.2010, 08:15:20 -2 Już któryś raz ZCDCP na wykopie. Lubię program bardzo, ale nie lepiej jakby ktoś znalazł jakiś większy zbiór i "raz a dobrze" wrzucił?
Komentarze (3)
najlepsze
Kiedyś niejaki Daukszewicz, satyryk, pisał felietony w formie listów lokaja do Pana Hrabiego. I w jednym było jakoś tak:
"Panie Hrabio, kiedyś Panu powiedziałem, że chciałbym być milionerem, i Pan się z tego śmiał. Dziś jestem milionerem, i to ja się z tego śmieje"
;)