Policja na początku nie traktowała sprawy poważnie, ale kiedy jej podejrzenia latem 2015 r. wzmocniły dziennikarskie śledztwa kilku redakcji, sprawę przekazano specjalnemu zespołowi śledczych z prawdziwego zdarzenia.
To może być gruba sprawa, bo te nielaty Krystek nagrywał ponoć również niektórym gliniarzom i prokuratorom. Na pewno na nim się nie skończy.
@rissah jest w #!$%@? gruba, z tego co wiem od kumpla. Biznesmeni, policja, politycy i masa innych ludzi w tym bagnie, z ktorego mieli konkretne korzysci.
@Aster1981 naturalnie, ale chodzi tu tez o obyczajowe kwestie. Podejrzewam ze wiekszosc klientow ma rodziny i nie moga pozwolic, zeby ktos ich zdemaskowal i zeby w swiat poszla informacja ze pan burmistrz lubi nastolatki:>
Groźny lowca nastolatek w sensie lasek ktore same sie pchają na przyslowiowego bolca widząc kase przepych i fajna fure. Po części jakos mi ich nie żal.
@Canova: "Po części jakos mi ich nie żal. " nawet tych ktorym wrzucał pigułke gwałtu, lub takich ktore siła i biciem zmuszał do sexu? To ze młoda laska wsiada do samochodu, zeby sie przejechac autem, to jeszcze nie znaczy, ze zgadza sie na bzykanie.
@Canova: i dlatego je bił, gwałcił a potem szantażował nagranymi filmami, myslisz, ze tego chce przecietna 15ka? On gwałcił tez 13latki, czyli z prawnego punktu widzenia jeszcze dzieci. Jak dla mnie to zwyrol, az sie dziwie, ze ktos go broni.
@CiemnaStronaMiasta: niby gość ma zakaz opuszczania kraju, a pojawiają się zdjęcia z zagranicznych wojaży. Dodatkowo grozi wysoka kara i obawa matactwa (groźby w stosunku do świadków), a gość chodzi sobie po wolności i śmieje się ofiarom w ryj.
Trójmiasto to najbardziej skorumpowany uklad policyjno-prokuratorsko-sądowy w polsce. Jak masz pieniądze i porządne znajomosci to jestes wręcz nietykalny.
Chociaż akurat nie sądze żeby to dotyczyło tej sprawy. To zwykły pajac #!$%@?ą karmiony.
@piwo_prawie_wylalem: broni go śmietanka prawnicza z profesorem prawa na czele, oficjalnie pro bono, choć po kryjomu Ktoś im pewnie płaci. Jeden prawnik podstępem bronił tez jedna z jego ofiar (ta która sie zabiła, zeby udaremnić dojście do prawdy), inny prawnik został przyłapany na zastraszaniu innej ofiary zeby nie zeznawała. Dalej nie sądzisz by ten układ dotyczył tej sprawy?
Komentarze (98)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora
Przecież to target gimbo nastolatków i nastolatek XD Ganga rap z autami z wypożyczalni. Popek tede mezo i peja XD Elo!
To może być gruba sprawa, bo te nielaty Krystek nagrywał ponoć również niektórym gliniarzom i prokuratorom. Na pewno na nim się nie skończy.
nawet tych ktorym wrzucał pigułke gwałtu, lub takich ktore siła i biciem zmuszał do sexu? To ze młoda laska wsiada do samochodu, zeby sie przejechac autem, to jeszcze nie znaczy, ze zgadza sie na bzykanie.
On gwałcił tez 13latki, czyli z prawnego punktu widzenia jeszcze dzieci. Jak dla mnie to zwyrol, az sie dziwie, ze ktos go broni.
Zagadka matematyczna: ile ich było łącznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ktoś to może wyjaśnić, jak to jest możliwe?
@takrodzisiegniew: gdański bezmiar sprawiediwości
Chociaż akurat nie sądze żeby to dotyczyło tej sprawy. To zwykły pajac #!$%@?ą karmiony.