Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

177

[Wykop Effect] Zbieramy podpisy pod nowelizacją ustawy.

Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis.W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend.

CreativePL
CreativePL
z
wolnekonopie.pl
dodany: 22.05.2010, 19:05:42
  • #
    ustawa
  • #
    polityka
  • #
    nowelizacja
  • #
    uzywki
  • 77
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (77)

najlepsze

Sebagalowicz
Sebagalowicz
Sebagalowicz
22.05.2010, 20:25:38
  • -6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CreativePL
CreativePL
Autor
22.05.2010, 20:28:00
  • 8
@Sebagalowicz: Nagłaśniana jest w internecie, bo media w ogolę o tym nie mówią, jak by się bały że wspomną o marihuanie na wizji to im oglądalność spadnie.
Bzyllu
Bzyllu
22.05.2010, 19:55:13
  • -11
nikt wam nie karze posiadać "nawet najmniejszej ilości"
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
22.05.2010, 23:53:37
  • 0
@Bzyllu: Tobie za to mógłby ktoś 'karzać' kupić słownik ortograficzny.
r.....r
konto usunięte 22.05.2010, 21:20:02
  • -14
Ja zrobiłem "Zakop Effect", a gimnazjalnym anarchistom polecam: http://i.imgur.com/SkNYB.jpg
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gav
gav
22.05.2010, 19:09:49
  • -19
wypad z tym spamem ćpuny!
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejs600
andrzejs600
andrzejs600
22.05.2010, 20:01:33
  • 13
@Bzyllu:

bzylu morderstwo jest czyms co robisz komus wbrew jego woli

konopie to jest roslina ktora sobie rosla na tej planecie od dawna i miala w dupie to ze nagle pojawila sie jakas cywilizacja i wymyslila ze "delegalizujemy
Xaal
Xaal
22.05.2010, 19:37:05
  • 11
@gav: IMHO przestępczość jest przede wszystkim wynikiem braku legalności, jak było za prohibicji w USA w latach 20 XXw?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Pokaż 18+

Psy, które rozszarpały człowieka, pozostaną przy życiu decyzja z Zielonej Góry
Psy, które rozszarpały człowieka, pozostaną przy życiu decyzja z Zielonej Góry
3099
Biedronka bezczelnie sprowadza korniszony z Indii!
Biedronka bezczelnie sprowadza korniszony z Indii!
2950
Śmiertelny wypadek na A1. Sebastian M. obciąża ofiary
Śmiertelny wypadek na A1. Sebastian M. obciąża ofiary
2744
Kpt. SG Anna Michalska będzie musiała sama bronić się przed hejtem celebrytów
Kpt. SG Anna Michalska będzie musiała sama bronić się przed hejtem celebrytów
2801
Afera: Jak lekarze organizują lobbing na zamkniętych grupach
Afera: Jak lekarze organizują lobbing na zamkniętych grupach
2733
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #youtube
  • #prawo
  • #polska
  • #senat
  • #obowiazek
  • #zmianywprawie
  • #alkoholizm
  • #smieci
  • #wybuch
  • #wiedza
  • #wywlaszczenie
  • #ustawavat
  • #4konserwy
  • #kopalnia
  • #zycie

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking