Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko261
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

177

[Wykop Effect] Zbieramy podpisy pod nowelizacją ustawy.

Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis.W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend.

CreativePL
CreativePL
z
wolnekonopie.pl
dodany: 22.05.2010, 19:05:42
  • #
    ustawa
  • #
    polityka
  • #
    nowelizacja
  • #
    uzywki
  • 77
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (77)

najlepsze

marcinxd7
marcinxd7
23.05.2010, 11:14:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....n
p.....n
konto usunięte 22.05.2010, 21:48:14
  • 0
nie macie wiekszych problemów?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....n
a.....n
konto usunięte 23.05.2010, 00:09:20
  • 3
@predalien: gdy zaczniesz ćpać to też Twoim jedynym problemem będzie legalizacja. ;)
P4w3l
P4w3l
P4w3l
23.05.2010, 17:31:24
  • 0
@predalien:

Większe mamy ale skoro można rozwiązać jeden z tych mniejszych to czemu nie!
CreativePL
CreativePL
Autor
22.05.2010, 19:05:43
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CreativePL
CreativePL
Autor
22.05.2010, 19:05:43
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wejder666
Wejder666
22.05.2010, 20:46:26
  • -1
Pokażę wam niezłą sztuczkę, zawsze działa.

ASIU PRZYBYWAJ!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CreativePL
CreativePL
Autor
22.05.2010, 20:51:50
  • -3
wejder troll asia nie troll? Co sie z tym światem porobiło :)

Tak ku woli ścisłości w każdym wątku z ganja zostawiam ostrzeżenie przed administracja wykopu tfu. tzn Asia

http://crossfitoneworld.typepad.com/.a/6a00d8341bf90553ef0133ecb32cf6970b-800wi
cheesus
cheesus
22.05.2010, 20:49:39
  • -7
@Wejder666: asiu, nie karm trolla!
r00t
r00t
22.05.2010, 19:53:04
  • -1
,,..bo co jest nielegalne jest bardziej oplacalne..''

dilerzy - zakop

cpuny - wykop

..blyloby mi wszystko jedno gdyby nie fakt, ze z akcyzy moznaby bylo oplacac jakies leczenia a kasa nie trafialaby do przestepcow...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejs600
andrzejs600
andrzejs600
22.05.2010, 20:05:17
  • 11
@r00t: co wiecej , policja marnuje pieniadze na lapanie ludzi z blantem, tu mozna zaoszczedzic
r00t
r00t
23.05.2010, 00:22:46
  • -1
@andrzejs600: o ile nie znajda sobie rownie bezsensownego, nie wymagajacego specjalnego wysilku zajecia, ktore podbije im statystyki. Watpie.
CreativePL
CreativePL
Autor
22.05.2010, 19:05:43
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Razgul
Razgul
Razgul
22.05.2010, 19:54:59
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
CreativePL
CreativePL
Autor
22.05.2010, 21:08:48
  • 6
@archeon: Czy ja wspomniałem choćby słowem o JKM? Proszę cie nie generalizuj, bo to najgorsza cecha naszego narodu. Zbieramy podpisy pod nowelizacja ustawy a nie rozmawiamy o JKM. Z reszta np. M.Jurek tez jest za legalizacja a jest konserwatysta. I rodziców do tego nie mieszaj ok? Bo to trochę żałosne.
dajlmilnusa
dajlmilnusa
23.05.2010, 12:16:45
  • -3
wystarczy że trzeba mieć dowód i już odpada 90% zwolenników legalizacji
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r00t
r00t
23.05.2010, 12:22:50
  • -4
@dajlmilnusa: Prawda, ze z tego sie wyrasta ale czy w tym wieku? Mi sie znudzilo jak bylem starszy.
kawiusz
kawiusz
23.05.2010, 14:42:27
  • -6
usuńcie wóz! wuuuuz uuuuusuuuuńccccieee!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

katius
katius
23.05.2010, 15:14:03
  • -1
@kawiusz: a tys skad sie urwal?
mich4l
mich4l
mich4l
23.05.2010, 08:26:07
  • -6
heh, ktos dobrze wczesniej napisal. nie wszystko jest dla ludzi.

"gimnazjalnym anarchistom". dzieci, gowno wiecie o zyciu takze, wracajcie do lektur ;).

natomiast ode mnie drogie gimbusiki :

WYp#!$%$!AC Z WYKOPU NA DEMOTY ! ! !
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Mężczyzni zapłacą wyższe podatki niż kobiety.
Mężczyzni zapłacą wyższe podatki niż kobiety.
3604
Najładniejszy MOP w Polsce, doceńmy pracę Pań!
Najładniejszy MOP w Polsce, doceńmy pracę Pań!
3581
I znowu psy: Cztery psy zagryzły 80-latka
I znowu psy: Cztery psy zagryzły 80-latka
3590
Czy coś wiadomo co u byłego sołtysa?
Czy coś wiadomo co u byłego sołtysa?
3265
Na sokoła dwa lata szkoleń, a amstaffa może mieć każdy. Chory absurd.
Na sokoła dwa lata szkoleń, a amstaffa może mieć każdy. Chory absurd.
3024
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #youtube
  • #prawo
  • #polska
  • #senat
  • #obowiazek
  • #zmianywprawie
  • #alkoholizm
  • #smieci
  • #wybuch
  • #wiedza
  • #wywlaszczenie
  • #ustawavat
  • #4konserwy
  • #kopalnia
  • #zycie

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking