ja kiedyś dostałem mandat 50 złotych za przejście przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, tyle, że tak naprawdę jechałem autem z uszkodzonym lusterkiem i zajechałem droge policjantom przy zmianie pasa ( ͡°͜ʖ͡°) była niedziela lusterko uszkodziłem w nocy w sobotę, nie miałem jak naprawić, a musiałem jechać do pracy.. koniec końców bez żadnego proszenia się sam zaproponował, że rozwiąże sprawę symbolicznym mandatem, skoro i tak mnie zatrzymał
@Wladca_Kija: Opłacało się, bo nie dostałem żadnych punktów i nie ma nic w mojej "historii mandatowej". Natomiast koszty pewne poniosłem: Mandat 240 dolarów i stracony dzień w pracy.
Może się czepiam, ale dlaczego filmik nazywa się "Mandat i prezent z Australii"? To już obowiązuje tam ruch prawostronny i policjanci mają akcent amerykański?
Czy Hiob nie wrócił przypadkiem do Polskie na stałe? Co on teraz robi tam w stanach? Był kiedyś filmik że zabiera swojego oldsmobila do polski i wraca na stare śmieci. Ktoś coś?
@ElCidX: Nie jest takie proste wrócić do Polski, gdy tu się ma wszystko, a zwłaszcza pracę, a tam nic. Ja ciągle muszę pracować, by płacić rachunki, św. Mikołaj za mnie tego nie zrobi. Aha, i ja nie mam żadnego oldsmobila. Mam kilka aut, ale Oldsa niet.
Komentarze (203)
najlepsze
Był kiedyś filmik że zabiera swojego oldsmobila do polski i wraca na stare śmieci. Ktoś coś?
Aha, i ja nie mam żadnego oldsmobila. Mam kilka aut, ale Oldsa niet.
edit/ a, dobra od 20 minuty wyjasnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)