Wszystkie kobiety na olimpiadze mają jaja!! Dlatego nie chodzą w spódniczkach! To zaskakujące wyznanie polskiej biatlonistki Weroniki Nowakowskiej! fate321 fate321 z polskieradio.pl dodany: 19.02.2010, 13:02:13 # rozrywka# humor# kobiety# z# jajami# olimpiada# biatlon# weronika# nowakowska 1 Otrzymuj powiadomienia o nowych komentarzach Obserwuj dyskusję
selamort selamort 19.02.2010, 21:00:44 0 Zimoch chyba nie umie wytrzymać, jeśli jego komentarze lub wywiady nie wywołują zażenowania.
Komentarze (1)
najlepsze