Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

352

70. rocznica rzezi wołyńskiej (11 lipca)

70. rocznica rzezi wołyńskiej (11 lipca)

To było ludobójstwo. To był największy zorganizowany, zaplanowany mord na polskiej ludności.

w.....k
w.....k
konto usunięte
z
esanok.pl
dodany: 10.07.2013, 11:05:24
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    upa
  • #
    wolyn
  • 29
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Mural upamiętniający ofiary w Warszawie
konto usunięte
z wykop.pl
  • 2
Rozmowa z Ukraińcami na krautchanie, jak to widzi druga strona [ang]
konto usunięte
z i.imgur.com
  • 1

Komentarze (29)

najlepsze

Bozon_Higgsa
Bozon_Higgsa
Bozon_Higgsa
10.07.2013, 14:35:43
  • 5
Jakie znowu ludobójstwo? Zdaniem Krytyki Politycznej nie można mówić w tym przypadku o ludobójstwie. Oni przecież zawsze stają po stronie uciśnionych i mordowanych, więc pewnie mają rację.

p.s. Najbardziej uroczy fragment tego wywiadu:

Przyjrzyjmy się w takim razie Polsce. W swojej książce zadajesz pytanie, czy wypędzenie Niemców z ziem zachodnich i północnych, tzw. Ziem Odzyskanych, nosi znamiona ludobójstwa.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bozon_Higgsa
Bozon_Higgsa
Bozon_Higgsa
10.07.2013, 20:28:09
  • 8
@knur666: Drobna wskazówka do mojego poprzedniego komentarza:

http://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm
Bozon_Higgsa
Bozon_Higgsa
Bozon_Higgsa
11.07.2013, 11:39:47
  • 1
@knur666: Nie sądziłem że tow. Sierakowski może mnie jeszcze czymś zaskoczyć w tym temacie, ale oto kolejny artykuł na portalu współfinansowanym, a jakże, z naszych podatków.

Fragment jeszcze bardziej uroczy niż poprzedni:

Widać każde społeczeństwo ma swój rytm, więc nie zajmujmy się wymuszaniem przeprosin lub poganianiem Ukraińców do rozliczenia się z własnych win, bo to ani dobre, ani skuteczne.


Z kolei w wywiadzie dla rzeczpospolitej przekonuje nas, że nie jest
Lilac
Lilac
10.07.2013, 23:06:03
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3mielu
3mielu
11.07.2013, 06:50:18
  • 10
@xuchilbara: Nie mamy nic absolutnie wspólnego? Pół mojej rodziny Ukraincy wymordowali. Nie po to babcia mi o tym opowiadała, żeby się teraz od tego odcinać, bo to było 70 lat temu.
UltimateCraving
UltimateCraving
11.07.2013, 01:26:29
  • 5
są oficjalnie wyklęci przez rząd ukraiński


@xuchilbara: Stepan Andrijowycz Bandera ... Pośmiertnie odznaczony przez prezydenta Wiktora Juszczenkę tytułem Bohatera Ukrainy.

Ekhm.

Co prawda sąd w Doniecku rzecz zablokował i Sąd Najwyższy też, ale fakt był... No i trochę znowu jakby nas wyruchano, bo Polacy pomagali przy pomarańczowej rewolucji i taki gest wzajemności :)
D.....0
D.....0
konto usunięte 10.07.2013, 22:27:22
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dix
Dix
10.07.2013, 23:08:02
  • -6

Komentarz usunięty przez moderatora

Opipramoli_dihydrochloridum
Opipramoli_dihydrochloridum
10.07.2013, 22:36:53
  • 0
pamięć o takich wydarzeniach powinna być jak najbardziej zachowana jednak takie wieczne przywoływanie bestialskich zdarzeń z ich pieczołowitym opisem wzbudza jedynie agresję i zemstę.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

w.....k
w.....k
konto usunięte
Autor
11.07.2013, 09:50:26
  • 3
@Opipramoli_dihydrochloridum: "nie o zemstę wołają ofiary, lecz o pamięć"
x.....a
x.....a
konto usunięte 10.07.2013, 22:40:58
  • 1
@Opipramoli_dihydrochloridum: dokładnie. Należy o tym pamiętać, ale nie wykopywać w kółko wszystkiego co dotyczy tego zdarzenia. Trzeba spokojnie i inteligentnie podchodzić do historii, a nie jak zatwardziały ksenofob.
Dix
Dix
10.07.2013, 23:06:42
  • -3

Komentarz usunięty przez moderatora

kuriozum5
kuriozum5
kuriozum5
10.07.2013, 14:39:05
  • -3
http://wolyn1943.eu.interii.pl/artykuly.html
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3906
Seba zostaje w areszcie do października
Seba zostaje w areszcie do października
3153
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
3098
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
2487
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
2479
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking