Wpis z mikrobloga

@unstyle:

A ja bym się tak nie ekscytował tym szybkim rozwojem LibreOffice. Wielu zaawansowanych użytkowników narzeka na bylejakość wydań tego pakietu i mnóstwo bugów: . Jeśli już to do ostatnie wydania poprzednich wersji. Obecnie 4.2. Natomiast na poniższym zestawieniu w grafice cyklu wydań Widocznie nie bez powodu na zielono zaznaczony jest pasek wydania 4.1 nazwanego conservative.https://wiki.documentfoundation.org/ReleasePlan#4.1_release Jak się nie chce mieć problemów przy dużym projekcie, i brak czasu na testowanie
  • Odpowiedz
@unstyle: Open i Libre są #!$%@? i zabugowane.

WPS Office, tylko 54MB, tworzony jako 1:1 klon softu Microsoftu (identyczne okienka, pola, przyciski, w wersji Classic (widok jak z Office 2003) nawet identyczne 1:1 ikonki!

Problem jest taki, że nie ma tego po polsku :/ Ale WPS office roznosi wszystko inne jednym pierdnięciem!
  • Odpowiedz
@varez: O, i ja podziękuję. Libre wkurza mnie niesamowicie kompletnie losowym wywalaniem w trakcie pisania. Zachowuje co prawda kopię zapasową, ale samo ponowne włączanie jest niezmiernie irytujące.
  • Odpowiedz
@Ford_van_Toch: ja się tak polubiłem z WPS, że mam oryginała Offica i WPS obok postawionego (Office mam 2010 i mnie wkurza jedno jego zachowanie przy kolorowaniu tabelek - WPS jest klonem Office 2013 aktualnie, więc ma tą jedną rzecz poprawioną, a Offica 2013 kupować nie zamierzam póki co)
  • Odpowiedz
@unstyle: Widziałem sporo pochwał dla IBM Lotus Symphony więc myślę, że też warto przetestować, aczkolwiek sam z tego nie korzystałem.

Dzisiaj musiałem kupić Office 2013 (2010 w pełni legalnie podobno nie ma) w wersji z Outlook. 860 zł ;(
  • Odpowiedz