Wpis z mikrobloga

Myślę nad zdradą #lumia 520 na rzecz motoroli #motog. Zalety tego rozwiązania są oczywiste, chociażby normalna obsługa czatu fejsbukowego czy ogólnie pełnosprawny system operacyjny, a nie proteza w stylu "mój pierwszy smartfon" dla starych ludzi. W lumii irytuje mnie zbugowana komunikacja z komputerem (odłączanie się, nawet podczas kopiowania plików), brak możliwości nagrywania rozmów, mało ramu, przez co aplikacje muszą się co chwilę mrozić, a czasami IE się wypieprza na bardziej złożonych stronach. Czy na Moto G te rzeczy działają normalnie? Czy jest, coś, w czym lumia sobie radzi lepiej?


Zawołam #android, ale bojówki WP już nie bo zaraz będą mi pieprzyć że lumie dał nam bóg i mamy być wdzięczni, a w ogóle to są prawdziwe smartfony tylko ja się nie znam.

Wklejam link do porównania dla osób które chcą zerknąć w specyfikację obu słuchawek
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Często w sensie, że nie występuje on często


@kamil150794: okej, może być xD ale to info o apdejcie do 4.4 mnie uspokaja. W ogóle z mojego researchu wynika że do 1kzł ciężko o coś lepszego z andro niż moto g 16gb.
  • Odpowiedz
Pamiętaj, żeby kupić koniecznie ze srebrnym logo M (chociaż już teraz chyba nie ma tych starych).


@Psikot: po stockowych zdjęciach jakie są w sklepach internetowych nie będę w stanie tego stwierdzić. A jaka jest historia srebrnego M?
  • Odpowiedz
Srebrna ma gumowany plastik, który wystarczy potrzeć i ryski znikają, podobno ma coś poprawione względem pierwszej generacji. Mail do sprzedawcy i tyle. tu masz próbkę jakie zdjęcia robi motog, nie są rewelacyjne ale wystarczające.
  • Odpowiedz