Wpis z mikrobloga

nadal szukamy osób chętny do pracy nad merytoryczną częścią akcji (wybór poruszanych tematów, dobór tekstów, źródeł, itp. itd.)

zachęcam do obserwowania tagu #plakataferowy i przejrzenia wcześniejszych wpisów

a warunki współpracy są określone tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/8503360/dzien-dobry-druzyno-przejrzyjcie-nocne-wpisy-spod-/

--

stan projektu na dziś:

grafika - komplet materiałów gotowy, czeka na treść;

strona www - projekt zrobiony, obecnie w trakcie kodowania;

merytoryka - dwie osoby w teamie, potrzebne są jeszcze przynajmniej 2-3 solidne osoby - bez tego projekt po prostu upadnie.

za namową @asterix61 taguję #prawica #knp #libertarianizm (jeśli ktoś ma pomysły, w jakich tagach szukać jeszcze sensownych osób do pomocy, jestem otwarty na sugestie)

i jeszcze wołam @daj_pan_spokoj - daj znać, czy chcesz się w to bawić
  • 9
@michalkosecki: porównaj obietnicę premiera ci do wieku emerytalnego i podatków. W tym sensie, żew innych krajach nie podnieśli a państwo się trzyma. Ogólnie to co mówi #jkm pod wieloma względami pasowało by do tej akcji. No i że kłamał . Mnóstwo rzeczy jet przeciwko niemu. Według mnie trzeba by trafić w ludzi którzy poszli na emerytury w wieku 50 lat i teraz nie mają nic do tego, że podnoszą. Jak to
@japantown: ktoś, kto będzie coś robił i wywiąże się ze współpracy, a nie dostanie dostęp do pliku i nic z tym nie zrobi. pracy jest na jakieś 5 osób bez większej spiny, nie na jedną, która #!$%@? i cztery, które patrzą. :)
@michalkosecki: @japantown: Dodam tylko, że wstępnie jest już lista problemów, z których można korzystać, a pod linkami poniżej jest ich jeszcze więcej. Chodzi tylko o to, by potwierdzić wiarygodność i to ładnie zredagować. Teraz najbardziej by się przydało, gdyby ktoś przejrzał roczniki statystyczne i wyliczył ile dokładnie urzędników przybyło i ewentualnie ile by nas to kosztowało.