Wpis z mikrobloga

Publikuje wpisy rzadziej, bo mniej sie dzieje.

Na razie koniec z roznoszeniem CV. Odszedłem chyba wszystkie lokale w centrum i dzisiaj byłem też w innych dzielnicach.

W bibliotece wydrukowałem kilka plakatów a4, że szukam pracy i rozwiesilem w miejscach na ogłoszenia. Nawet jest link do mojego CV :D

Jutro znów chodzę po domkach, bo kasy co raz mniej, a jedzenie drogie. Choć zawsze jest kukurydza za 3 korony i tunczyk za 3,50. Ostatnio na tym lecę i owocach.

Na campingu wreszcie mialem jakieś towarzystwo, kanadyjczyków na podróży po liceum, ale dziś rano pojechali :c

Ale dostałem od nich czapkę kanadyjsją i 5 dolcow (plastikowe!) a dałem im chopina z ziemniaków 0,05 :>

Wracając na camping zobaczylem miejsce, w którym staly same samochody na polskich blachach. Podejde tam i sie zapytam, o co chodzi :D Może coś doradzą.

#kaktuswnorwegii

Trondheim jest ładne:
P.....s - Publikuje wpisy rzadziej, bo mniej sie dzieje.



Na razie koniec z roznosz...

źródło: comment_UylCXP3dsUIOaPSPrsGPaUmYVPviUETL.jpg

Pobierz
  • 24
@Pan_Kaktus: w rimim rok temu pamiętam, że był z rana chleb za 6.9kr (750g), dodatkowo mocno kaloryczna podróba nutelli jakieś 10kr za 400g i herbatniki też 400g za podobną cenę - te produkty mogę ci polecić, bo tanie i dawałem z nimi radę. (to smarowidło jest bezpiczne, nie przeczyściło mnie ani razu)