Wpis z mikrobloga

Znalazłem ciekawą ofertę auta na allegro, napisałem w odpowiedzi dostaje to:

Pytanie czy to wałek na pewno, czy jest szansa, że nie :)

"Witaj,

Po pierwsze , przepraszam za błędy gramatyczne , nie mówię po polsku , używam tłumacza . Jeśli to możliwe , proszę mi odpowiedzieć w języku fińskim i angielskim .

Jak już zapewne zauważyli pojazd ma niską cenę , to dlatego, że to na podstawie umowy leasingu w naszej firmie Suomen AsuntoHypoPankki ( z Finlandii ) , ale właściciel nie był w stanie zapłacić swoich miesięcznych rat do naszej firmy , więc pojechaliśmy z powrotem posiadanie pojazdu.

Teraz możemy go sprzedać za cenę wymienionych , w celu odzyskania pozostałego wypłaty umowy leasingu i jest tocena ostateczna pojazdu i nie ma innych zobowiązań ( należności) lub ukryte podatki do naszej firmy .

Powinieneś wiedzieć, że samochód został zarejestrowany w Polsce i ma wszystkie dokumenty w języku polskim , dlatego sprzedajemy pojazd z powrotem w Polsce . Pojazd jest w doskonałym stanie i poszukuje pracy , bez żadnych wad ukrytych , nie uczestniczących w wypadkach , dokładnie tak, jak widać to na załączonych zdjęciach.

Nasza firma oferuje Państwu wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji i 6 miesięcy gwarancji obowiązuje w każdym autoryzowanym serwisie z Polski .

Pojazd znajduje się na nasz adres poniżej we Finlandii, ale mamy własne logistyka i oferują bardzo atrakcyjne usługi dostawy w rozsądnych cenach ( tylko paliwa i opłat trasa ) . Jeśli nadal jesteś zainteresowany , prosimy o przesłanie dokładnej lokalizacji (kod pocztowy , miasto , a nawet swoją ulicę, jeśli to możliwe) , aby dać dokładną kwotę trzeba zapłacić za dostawy."

#auto #samochody
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach