Wpis z mikrobloga

Niby wiem że #barney ma fetysz cmentarny, ale co on sie tak uwziął na grób tego ikscwela? Facet jechał po nim jak po szmacie (w sumie nie wiem za co), rodzina nie chciała rozgłosu a ten #!$%@? sie uwziął że dlaczego on nie może. Jakby ikscwel wstał z grobu to by mu zrobił gałę z polykiem. Czy chodzi o to ze on nie chce umrzeć w grzechu? #kononowicz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kafau: chyba ta, tak samo nie chciał zgłosić na POlicję brata, który w sumie (nomen omen) jest jego największym wrogiem xD

  • Odpowiedz
@Kafau: Chodzi o to, że Iksel po nim jechał, a Barney, jako członek katolickiej społeczności, nadstawia drugi policzek i mu wybacza. Patrzcie jaki jestem dobry, anioł nie człowiek
  • Odpowiedz
@Kafau chodzi żeby ukaszkowi pocisnąć bo to szeryfa pandę bardzo boli. ukaszek jak byl u Piekary w DDR na występach to mało się w alkoholowym amoku nie wydymali taka była miłość. jak Piekara już zintegrował się z tirem to ukaszek chciał decydować kto moze a kto nie na pogrzeb jechać. Odpalił lajta, zebrał pieniądze na chryzantemy i w końcu, jak zwykle nigdzie nie pojechał...myk, myk i do kasy...później tłumaczył się że
  • Odpowiedz