Wpis z mikrobloga

Dodatkowy szacunek dla Julki, że w walce, jak i po zachowała się honorowo, pomimo medialnej wrzawy. Niestety nie można tego samego powiedzieć o pseudokibicowskiej swołoczy, która bardziej niż na walce, koncentrowała się na kroczu Tajwanki.

Trzymam kciuki, żeby Julka pozostała na sportowej ścieżce.

#paryz2024
PiccoloColo - Dodatkowy szacunek dla Julki, że w walce, jak i po zachowała się honoro...

źródło: temp_file7729468765965806400

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloColo: Co #!$%@?, ona zachowała się honorowo? To właśnie ta kretynka napędzała nagonkę na swoją przeciwniczkę, zero szacunku do tej konfederatki xD
  • Odpowiedz
  • 1
@vind No cóż, też ją za to krytykowałem. Ona podłapała społeczność, ale przez jej profil się skumulowało. Pogratulowała Lin po walce, więc jakby zrównoważyła potknięcia.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Akurat jestem oceanem spokoju, a kobieta z nazwy, która ma w sobie chromosomy X i chromosomy męskie Y nie jest pełnoprawnym odpowiednikiem szeroko pojętej płci kobiecej. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gusmag To wszystkiego "dla mnie", "dla mnie", jakby w każdej sytuacji trzeba było mieć zdanie. Nie ma pewności co do kariotypu, chromosomy. Może w pewnym momencie dojrzewania dostała boosta. Nie wiemy. Na pewno ma ponadprzeciętny wzrost, i to gołym okiem była największa przewaga.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Ta kobieta ma cechy płciowe naturalnie i powszechnie nie występujące u płci żeńskiej, więc rywalizowanie wśród kobiet to jest czyste wykorzystywanie przypisanych atutów dla mężczyzn do bicia płci żeńskiej. To nie jest fair.
Podział rywalizacji na płcie był robiony żeby atuty żeńskie i męskie rozdzielić, a tu je znów połączyliśmy.
  • Odpowiedz
która ma w sobie chromosomy X i chromosomy męskie Y nie jest pełnoprawnym odpowiednikiem szeroko pojętej płci kobiecej


@Gusmag:

Uzupełnij wiedzę z podstawowki/ szkoły średniej to może zrozumiesz, że to nie 23 para chromosomów decyduje o tym czy ktoś jest kobietą czy mężczyzna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gusmag Jak na poważna organizację, która wydaje werdykty bez dowodów, to tak średnio kompetentni są. Pomijam konotację z rosiją.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Gusmag A ma pan dowód, że są dowody? Co to za gadka. Jeśli organizacja je ma, to musi je przedstawić, a nie o nich mówić, inaczej byłoby brane pod uwagę przez MKOI
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloColo: Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana niż się wydaję, ale na pewno ta walka nie była fair. Polecam zapoznać się z tym filmikiem:
GoldbergD - @PiccoloColo: Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana niż się wydaję, a...
  • Odpowiedz