Wpis z mikrobloga

@The_Apostate: Niektóre utwory SOAD, w którym również drą ryja, są na tyle melodyczne, że da się tego słuchać. W tym przypadku tak nie jest. Tutaj widać ewidentny brak wyczucia i zwykłe wydzieranie się do mikrofonu.
  • Odpowiedz
@Paulo_Coelho: akurat soad to dosyć gówniany zespół, trzeba być wyjątkowo mało osłuchanym, żeby przyrównać ich do Midori. Równocześnie wyrażam zdziwienie, jak po 2 sekundach utworu stwierdziłeś brak wyczucia, linii melodycznych i stwierdziłeś, że jest to zwykłe wydzieranie się do mikrofonu. Przecież nie dotrwałeś nawet do fragmentu, w którym wchodzą instrumenty.
  • Odpowiedz
@The_Apostate: O #!$%@?.. Przesłuchałem do połowy, lepiej?

Jak Ty bierzesz tak wszystko na poważnie, to proponuję usunąć konto już teraz ;)

I nie porównałem soadu do jakiegoś midori. Po prostu ten pierwszy zespół jest jedynym, w którym toleruję jeszcze jakiekolwiek wydzieranie się.
  • Odpowiedz
@Paulo_Coelho: lol, nie wiem jak ciebie, ale mnie naprawdę mało co obchodzi opinia jakiegoś randoma z internetu. Nie wiem co ma usuwanie konta do tego, że po prostu nie jesteś w stanie przesłuchać tego kawałka. Nawet nigdzie nie stwierdziłem, że musi ci się podobać.
  • Odpowiedz