Wpis z mikrobloga

#komputery po nastepnej wypłacie planuje se złożyć kompa i docelowo planowałem zamawiać wszystko z xkoma ale coś mnie naszło by sporzejć ceny na morele. i pytanko czy dalej jest źle z morele jakby słyszałem ze są często problemy z niekompletnymi zamówieniami albo gwarancją etc. i stąd pytanie zapłacić wiecej na xkomie czy brać na morele.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Giorno2: oba sklepy jeden #!$%@?. Tylko na morelach patrz kto jest sprzedawcą (bo oni też bawią się w platformę do sprzedązy i zamiast od nich możesz kupić od mniejszego dostawcy)
I w ogóle jak składasz kompa to się wszędzie rozejrzyj. Jak składałem swojego to parę części znalazłem taniej na amazonie, część rzeczy kupiłem z morele, coś było z xkomu i chyba nawet coś w sieciówce typu euro rtv znalazłem w
  • Odpowiedz
  • 1
@thewickerman88: hm no też nad tym myślałem najwieksze różnice cenowe są na karcie graficzynej. co do amazona miałem jakieś dziwne problemy w stylu ze dana czesć wgl nie dostepna w moim kraju ale napewno zajrze bo ngl nie chce sie troche przepłacać.
  • Odpowiedz
@Giorno2: reklamacji nie miałem, ale co do wysyłki wybieram produkty zaznaczone że wysyłka przez amazon albo sprzedawca amazon. I wtedy docierały bardzo szybko np RAM zamówiłem w piątek i miałem w poniedziałek.
  • Odpowiedz